Senior právnik / advokát

BOĽOŠ & PARTNERS s.r.o.

Miesto práce
Horná 23, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Právne poradenstvo, právna analýza a iné právne služby v rámci definovanej právnej agendy (požadovaná komplexnosť znalostí najmä, nie však výlučne z odvetvia obchodného práva)
- Samostatné vypracovanie dokumentov spojených s právnymi a procesnými úkonmi (požadovaná odborná správnosť výstupov)
- Osobný kontakt s klientom
- Zastupovanie klienta v súdnych a správnych konaniach
- Samostatné vedenie pridelených projektov vrátane prípravy kompletnej zmluvnej a inej právnej dokumentácie
- Aktívna supervízia juniornejších členov tímu v rámci vopred definovaných kompetencií
- Očakávaná nadštandardná produktivita, vysoká efektivita v komunikácií, schopnosť timemanažmentu a prioritizácie úloh a dodržiavanie deadlinov
- Požadovaná právna prax 3 a viac rokov
- Znalosť insolvenčného práva vítaná (zákon č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom znení)
- Advokátske alebo správcovské skúšky sú výhodou

Profesionálne, no zároveň príjemné pracovné prostredie
Motivujúci odmeňovací systém
Jasne definované možnosti kariérneho rastu a rozvoja zamestnanca
Mladý, dynamický tím
Stabilita rastúcej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Otvorený systém vzdelávania (podporované sú i požiadavky zo strany zamestnanca)

Vopred ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Schopnosť pracovať samostatne i v tíme
- Vysoké pracovné nasadenie
- Analytické schopnosti
- Schopnosť pracovať pod tlakom
- Organizačné schopnosti
- Precíznosť, flexibilita
- Lojálnosť

Advokátska kancelária BOĽOŠ & PARTNERS s.r.o. poskytuje komplexné právne služby na slovenskom trhu už viac ako 10 rokov.
Profesionálnym pro-klientským prístupom a komplexnými riešeniami na kľúč rozvíjame našu reputáciu uznávaných špecialistov. Naším cieľom je byť celoštátne najvyhľadávanejším právnym centrom s jedinečným konceptom poskytovania komplexného spektra služieb.
Zdieľame súbor hodnôt a dbáme na firemnú kultúru, ktorá sa odráža v našom prístupe ku klientom, kolegom a spoločnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2761419  Megjelentetés dátuma: 14.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou