Raňajkový čašník - servírka

BOKADA, a.s.

obec Vrakúň č. 333, okr. Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o hostí počas podávania raňajok, servírovanie nápojov a jedál.
• Profesionálny servis pre hostí v zmysle hotelových štandardov.
• Dohliadanie na stav zásob a dopĺňanie inventáru počas raňajok.
• Udržiavanie čistoty a estetického vzhľadu v reštauračnom prostredí.
• Pripravovanie a vystavovanie účtov.
• Pracovná doba štandardne od 6,30 hod do 15 hod.
• Riešenie prípadných sťažností hostí k ich spokojnosti.

- Školenia a profesionálny rozvoj zamestnancov.
- Možnosť práce v atraktívnom a príjemnom prostredí.
- Možnosť ubytovania.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia, kuchár/čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- pro-zákaznícka orientácia
- zodpovednosť a flexibilita
- kandidáti vyučení v odbore budú uprednostnení
- schopnosť pracovať pod tlakom
- znalosť anglického jazyka je nutná, znalosť nemeckého a maďarského jazyka je výhodou

Amade Château je 5***** štýlový hotel, ktorý dýcha históriou starobylého rodu Amadeovcov a zároveň ponúka dokonalý luxus modernej doby. Doprajte si oddych v privátnej a domáckej atmosfére boutique hotela a svoje telo nechajte zrelaxovať v pravých tureckých kúpeľoch, ktoré sú jeho súčasťou. Vaše zmysly rozmazná kulinárske umenie nášho šéfkuchára v reštaurácii Pompadour a rafinované delikatesy ponúkané v cukrárni v štýle de Gournay.

Hotel má výnimočnú polohu. Nachádza sa na pokojnom a malebnom Žitnom ostrove a predsa neďaleko od hlavného mesta Bratislava. Žitný ostrov predstavuje najväčší suchozemský ostrov v Európe, chránenú vodohospodársku oblasť stredoeurópskeho významu s početnými termálnymi prameňmi a je jednou z najúrodnejších častí Slovenska.

Hotel Amade Château má k dispozícii 30 luxusných izieb, z toho 10 individuálnych apartmánov. Každá izba sa vyznačuje originálnym dizajnom. Izby sú dekorované tapetami s ručne maľovanými motívmi, ručne tkanými prikrývkami na postele a rôznymi umeleckými kováčskymi doplnkami. Všetky použité materiály sa vyznačujú vysokou kvalitou, dobrým vkusom a navzájom sa dopĺňajú tak, aby vytvárali harmonické a útulné prostredie. Hotel má k dispozícii aj 1 bezbariérovú 2-lôžkovú izbu.
www.hotelamade.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2549023  Megjelentetés dátuma: 15.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou