Projektový/ stavebný manažér

BOINT spol. s r.o. - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1800€ - 2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná spoločnosť Boint hľadá projektového / stavebného manažéra. Náplň práce: chod stavebnej firmy- koordinácia stavebných technikov, dozor nad realizovanými projektami, komunikácia s investormi aj dodávateľmi spoločnosti. Hľadáme skúseného manažéra s ochotou cestovať a riadiť team ľudí v dynamickej medzinárodnej spoločnosti. Ponúkame osobnostný aj finančný rast. Životopis s aktuálnou fotografiou a prehľadom doterajších skúseností prosím posielajte na : [email protected] Ďakujeme.

Základná odmena 1800€ - 2000€ + štvrťročne vyplácané bonusy + príspevok za precestované km.

Životopis s aktuálnou fotografiou a prehľadom doterajších skúseností prosím posielajte na : [email protected]
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, všetkým záujemcom vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-praktické skúsenosti v stavebníctve – hlavne interiér / našou hlavnou činnosťou sú stavebné úpravy obchodných jednotiek – predajne /
-orientácia v projektovej dokumentácii stavieb
-flexibilita – ochota cestovať Slovensko,Česko, Rumunsko, Maďarsko
-spoľahlivosť
-zodpovednosť
-samostatnosť
-komunikatívnosť
-organizačné schopnosti
-dlhodobá spolupráca

Stavebná firma s českou materskou spoločnosťou s viac ako 20 ročnou tradíciou a stabilnou pozíciou na trhu.
Viac informácií na našom webe: www.boint.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3644701  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800€ - 2000€