Hlavný účtovník

Bohnenkamp s. r. o.

Miesto práce
Modra
Od 1 800 EUR/mesiacVyššie ohodnotenie je možné v závislosti od kvalifikácie a odbornej praxe. Hrubá mzda je založená na vyššie uvedených kritériách a je stanovená až po osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účtovanie v súlade s lokálnou legislatívou a skupinovými pravidlami
• zodpovednosť za účtovníctvo, mesačné, štvrťročné a koncoročné uzávierky v termínoch, uzávierkové zápisy a operácie, inventarizácia a kontrola zostatkov a zápisov na účtoch, finančné výkazy a daňové reporty, štatistika, účtovné procedúry
• dohľad nad internými účtovníkmi (2) a podpora účtovníkom dcérskych spoločností (2), reportovanie finančnému riaditeľovi
• účasť na procese plánovania, controllingu a reportingu, rôznych projektoch, dohľad nad zdaňovaním spoločností (výpočty, platby atď.)
• hĺbková znalosť oblasti účtovníctva a túžba naučiť sa ďalšie odborné oblasti
• zabezpečiť, aby finančné procesy boli účelné a efektívne,
• viesť a/alebo podporovať predovšetkým účtovnícke projekty a ich implementáciu
• spolupráca s miestnymi konzultantmi a externými audítormi
• sledovanie pohľadávok a úhrad, účasť na riadení pracovného kapitálu a iného majetku
• príprava reportov a vykonávanie periodických analýz odchýlok pre manažment spoločnosti
• podpora a asistencia vedeniu spoločnosti a ostatným oddeleniam vo finančných otázkach
• komunikácia a podávanie správ skupine (celosvetovo)
• ďalšie ad hoc úlohy podľa potreby spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Economic and Accounting

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

10

Znalosť účtovníctvo/výkazníctvo - silný
Podvojné účtovníctvo - silné
MS-Office - pokročilý (MS Excel - tabuľky, grafy, vzorce, kontingenčné tabuľky, MS Outlook, MS PowerPoint, MS Word)
Skúsenosti s prácou v MS Navision - výhodou
Vodcovské schopnosti
Orientácia na zákazníka a výsledok, Zameranie na riešenie problému
Organizačné, analytické a plánovacie schopnosti
Preukázaná schopnosť dobrej interakcie v multifunkčnom tímovom prostredí
Analytické myslenie
Flexibilita a proaktivita

Bohnenkamp je najväčší veľkoobchod s poľnohospodárskymi pneumatikami v Európe. Dcérska spoločnosť Bohnenkamp s.r.o. so sídlom v Modre, pokrýva potreby našich klientov do 24 hodín v strednej Európe. Sme špecialisti v oblasti Agro pneumatík, systémov dvojmontáží a kultivačných kolies, lesných pneu. Komplexne riešime potreby zákazníkov aj v oblasti náhradných dielov pre implementné stroje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4074753  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac