Fyzioterapeut/ka

Bohemia - lázně a. s.

Místo práce
Karlovy Vary
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Odborná péče o klienty lázeňského zařízení v přátelském kolektivu s možností dalšího vzdělávání v oboru

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

kvalifikace v oboru fyzioterapeut dle zákona 96/2004 Sb., příjemné jednání a vystupování, spolehlivost, zodpovědnost

Výhodou bude, pokud budete umět

znalost cizího jazyka (ruština, němčina) vítána

Co vám můžeme nabídnout

zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zaměstnaneckého ubytování, možnost dalšího vzdělávání v oboru

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3942282  Megjelentetés dátuma: 24.7.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 23 000 Kč/měsíc