Výkonný manažér kaštieľa

Bohdal s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01/05/2019 / podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2.000€ + odmeny / pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obdobie počas cca 15 - 18 mesiacov sa týka prípravy otvorenia kaštieľa vo Voderadoch.
V súčasnosti prebieha rekonštrukcia kaštieľa, ktorý bude postupne obnovený a čiastočne prevádzkovaný aj počas rekonštrukcie. Kaštieľ bude slúžiť ako hotelové zariadenie.

Miesto výkonu práce: Bratislava, Levočská 1, neskôr Voderady

Po otvorení kaštieľa bude pracovná náplň zameraná na chod a prevádzku kaštieľa.
Otvorenie a čiastočné zahájenie činnosti sa predpokladá na jar 2020, plná prevádzka sa predpokladá 2.Q.2021.

Počas prípravného obdobia bude pracovná náplň smerovaná na spustenie prevádzky kaštieľa v predpokladanom termíne:
- vypracovanie business plánu, organizačná štruktúra, procesy, manuály, ekonomika,
- monitorovanie trhu a konkurencie, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovanie analýzy trhu, hľadanie optimálnych riešení,
- vypracovanie stratégie a využitie kaštieľa,
- nábor pracovníkov, HR
- výberové konania pre dodávateľov,
- prezentácia portfólia produktov a služieb,
- marketingová stratégia,
- ďalšie podľa potreby pre prípravu na otvorenie a zahájenie činnosti kaštieľa

• notebook
• služobné auto aj na súkromné účely
• mobilný telefón
• špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
• školenia, jazykové kurzy
• flexibilný pracovný čas
a iné, podľa dohody a potreby

"Uchádzač týmto dáva súhlas spoločnosti Bohdal s. r. o. k spracovaniu svojich osobných údajov uvedených v:
- žiadosti o prijatie do zamestnania,
- profesijnom životopise,
- osobnom dotazníku,
- osobných údajov získaných počas pohovorov,

v databáze uchádzačov o zamestnanie, t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácii v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, a to za účelom:
- obsadenia pracovnej pozície uvedenej v žiadosti o zamestnanie
- vykonania interných kontrol v súlade s internými predpismi

Súhlas uchádzač poskytuje na 1 rok. Po dosiahnutí vyššie vymedzených účeloch spracovávania, najneskôr však po 1 roka budú osobné údaje vymazané / zničené. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti Bohdal s. r. o.

Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 19 a nasl. Zákona o ochrane osobných údajov."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo (prax min. 3 roky v odbore)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• samostatnosť
• aktivita
• zodpovednosť
• záujem o zdravý životný štýl
• príjemné vystupovanie

Spoločnosť Bohdal s. r. o. bola založená v roku 2013, jej sídlo je v Bratislave.
V portfóliu spoločností je kovovýroba vo Voderadoch pri Trnave, ktorá je zameraná na výrobu a montáž oceľových a zámočníckych konštrukcií.
Od roku 2016 vlastní Kaštieľ vo Voderadoch, ktorý je spolu s parkom národnou kultúrnou pamiatkou. Budova kaštieľa sa momentálne rekonštruuje v súlade s historickým a pamiatkovým výskumom (www.kastielvoderady.sk)
ID: 3618715  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2.000€ + odmeny / pohyblivá zložka