Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave patrí medzi najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne s mnoho ročnou históriou. Pracujú pre nás ľudia, ktorí sú nielen manuálne zruční a sú špecialisti vo svojom odbore, ale zároveň ich spája i záujem o nové technológie v oblasti automobilového priemyslu.

Viac ako 900 zamestnancov venuje svoje každodenné úsilie zabezpečeniu čo najkvalitnejšej výroby a poskytuje služby, ktoré oceňujú i zákazníci ako sú značky Porsche, Ferrari, Maserati, Volvo, Fiat a ďalší. Výsledkom sú bezpečné autá s našimi silentblokmi a plastovými komponentami ako napríklad pedálové súpravy.

Okrem výroby prinášame aj nové koncepčné riešenia. Od roku 2007 pracuje priamo v Trnave tím vývojových inžinierov, ktorí neustále inovujú diely podľa požiadaviek zákazníka.

Do našej spoločnosti hľadáme ľudí, ktorí zdieľajú aj naše spoločné hodnoty, ktorými sú precíznosť, zodpovednosť, inovácie a korektné zamestnanecké vzťahy s prvotriednou starostlivosťou o našich ľudí.

BOGE je zamestnávateľ, ktorý sa snaží naplniť nielen požiadavky zákazníkov, ale dbá i o svojich zamestnancov s cieľom poskytnúť nielen férové finančné ohodnotenie a mnoho benefitov, ale snahou dať im aj „niečo“ navždy (nové zručnosti, znalosti, podporu pri vzdelávaní).

Vývojový inžinier

Miesto práce
Boge Elastmetall Slovakia, a.s., okres Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš vývojový tím, hľadáme kvalifikovaného uchádzača na pozíciu vývojový inžinier. Ak je Vašim koníčkom automobilizmus, zaujímajú Vás podvozkové mechanizmy, viete výborne po anglicky a radi by ste pracovali na vývoji a riadili projekty pre zahraničné automobilky, ste práve ten, koho hľadáme. Neváhajte, pošlite nám svoj profil a máte šancu sa stať vývojárom v našom vývojovom tíme.

Pracovná náplň:
- vývoj a konštrukcia gumokovových antivibračných komponentov do podvozkových častí automobilov
- riadenie projektov v oblasti vývoja
- dimenzovanie komponentov
- zodpovednosť za zaistenie požiadaviek zákazníka
- spolupráca pri zdokumentovaní vývojových projektov
- sledovanie termínov projektových aktivít
- koordinácia výroby prototypov
- zodpovednosť za záväzné dodržiavanie termínov dodania prototypu v požadovanej kvalite
- spolupráca pri vyhotovovaní FMEA dizajnu a analýz vyrobiteľnosti
- vedenie technických rozhovorov so zákazníkmi, dodávateľmi a internými pozíciami
- v spolupráci s útvarom prípravy výroby koordinácia procesu nábehu komponentov do sériovej výroby
- spolupráca na zlepšovacích procesoch sériových dielov
- účasť na podujatiach ďalšieho vzdelávania

- stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- široký sociálny program (DDS, benefity, vernostné, ...)
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
CATIA - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončená VŠ technického smeru
- anglický jazyk alebo nemecký - aktívne - podmienkou
- skúsenosti z oblasti riadenia projektov výhodou
- pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
- skúsenosti s komunikáciou so zahraničným zákazníkom výhodou
- ochota cestovať na pracovné cesty do zahraničia
- vysoká miera flexibility
- komunikatívnosť
- ochota ďalej sa vzdelávať, samostatnosť, zodpovednosť
- pozitívny a zodpovedný prístup k práci, odolnosť voči stresu
- analytické myslenie
- vodičský preukaz skupiny B

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Harbáč
Tel.: +421335929280
E-mail: poslať životopis
ID: 1863591  Megjelentetés dátuma: 28.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou