Obchodný manažér SK - Body Wraps

Body Wraps s.r.o.

Miesto práce
Českomoravská, Praha 9, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 euro + neobmezený výdělek provize

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný manažér SK - Body Wraps.

Pre spoločnosť Body Wraps (www.bodywraps.cz 130 partnerov po ČR a SK) zaoberajúce sa distribúciou zoštíhľujúcich detoxikačných PROTICELULITÍDNY zábalov a zábalov pre športovcov hľadáme obchodného manažéra. Práca na ŽL. Sídlo na Prahe 9, Českomoravská 18 - návšteva 1x mesačne

Náplň práce:
Starostlivosti a komunikácie s existujúcimi partnermi (55 partnerov v SK).
Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí. Tvorba reportov.
Účasť a organizácia prezentácie spol. na veľtrhoch a ďalších akciách.

Požadujeme:
Minimálne stredoškolské vzdelanie a rok skúsenosti s predajom na pozíciu obchodného zástupcu.
Dynamickú osobnosť so zmyslom pre obchod.
Príjemný vzhľad a profesionálne vystupovanie.
Chuť pracovať - ​​pozitívny človek
Dochvíľnosť a zodpovednosť.
Kladný vzťah k zdravému životnému štýlu.
Ideálne skúsenosti alebo kontakty na beauty a fit segment

Ponúkame:
Dobré finančné ohodnotenie - 1000 euro a viace
Voľnú pracovnú dobu - dôležité sú pre nás výsledky
PC a telefón s neobmedzeným tarifou.
Mladú dynamickú rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť.
Veľmi dobrý pracovný kolektív.

Kontaktná osoba: Tomáš Rada
Svoje motivačné listy so životopisom a fotografiou posielajte na na email: [email protected], www.bodywraps.cz
Do predmetu emailu napíšte Obchodný manažér Body Wraps.

Volná pracovní doba, telefon, notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Jsme výhradní zastoupení značky Body Wraps pro EU. Školíme a pečujeme o paterské salóny a provozujeme velkoobchod zbožím. V současné době půdobíme v České republice, Slovensku, Slovinsku, Polsku a chystáme se do Itálie, Španělska a Švýcarska.
ID: 3414708  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 euro + neobmezený výdělek provize