Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vedúci oddelenia servisných činností VZT a klimatizácie

BOCK SR, s.r.o.

Miesto práce
Mostná, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 500 EUR/mesiac+ Mesačná variabilná motivujúca zložka mzdy - podľa praxe a znalosti problematiky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie servisného strediska, kontrola výkonov servisných pracovníkov, spracúvanie cenových ponúk na servisné opravy, zabezpečovanie a nákup materiálu pre servisné stredisko, vystavovanie objednávok, spracúvanie podkladov pre fakturačné oddelenie na fakturácie výkonov, komunikácia s klientom ap.

služobné mot. vozidlo, telefón

Žiadosti prosím zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]
popr. BOCK SR, s.r.o., Mostná 72, 949 01 Nitra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

TZB - VZT a klimatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

TZB, VZT

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
min. SŠ vzdelanie so zameraním na TZB, klimatizáciu, chladenie a VZT, skúsenosti s montážou VZT a klimatizácie,
flexibilita, komunikatívnosť a samostatnosť
organizačné schopnosti

Spoločnosť realizuje komplexné dodávky špeciálnych stavebných a technologických celkov so zameraním na čisté priestory a TZB, od návrhu, PD až po realizáciu, uvedenie do prevádzky, komplexný záručný a pozáručný servis.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1102638  Megjelentetés dátuma: 29.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac