Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Vodič nákladnej dopravy

BoBo, s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 2 600 EUR/mesiaczáklad + príplatky + variabilná zložka + stravné,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávať prepravu tovaru na nákladnom vozidle
  • Zodpovedať za naloženie a vyloženie tovaru
  • Kontrolovať stav vozidla a zabezpečiť jeho údržbu
  • Plánovať svoju trasu a dodržiavať harmonogram
  • Kontrolovať tovar pred jeho naložením a po jeho vyložení
  • Zabezpečovať správnu dokumentáciu prepravy
  • Zabezpečiť bezpečnosť vodiča a ostatných účastníkov cestnej premávky
  • Počas pracovného dňa budete mať možnosť spoznať rôzne miesta a ľudí

  • Finančná pomoc pri získaní vodičského oprávnenia skupiny E alebo kurz KKV
  • Práca na moderných vozidlách s vysokým komfortom jazdy
  • Možnosť získania prémie za bezpečnú a efektívnu prácu

Nejazdíme turnusy, jazdíme podľa 561/2006. 45 hodinová pauza vždy doma. Stabilná práca , dobrý kolektív, seriózne a férové jednanie , adekvátne ohodnotenie , pravidelné vyplácanie mzdy: 1000€ brutto + príplatky + variabilná zložka + stravné ( 1800€ - 2000€ v čistom na účet ).
Nový vozový park MAN a Mercedes, jumbo súpravy, ťahače. Vozidlá sú pravidelne servisované v autorizovaných servisoch.
Pre začiatočníkov, ktorí sa chcú stať vodičmi, sme ochotní finančne pomôcť uhradiť získanie vodičského oprávnenia skupiny E prípadne kurz KKV.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vodič nákladnej dopravy
  • Vhodné aj pre začiatočníka bez praxe - zaškolíme
  • vodičský preukaz skupiny C+E, digitálna tachograf karta
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť

Dopravná spoločnosť BoBo s.r.o. z Trnavy z dôvodu rozširovania vozového parku príjme do TPP vodiča KD, aj začiatočníka bez praxe - zaškolíme.
Sme firma s 20 ročnou tradíciou, stabilným zázemím, prevažná časť práce kolečká SK-DE-SK, SK-FR-SK, vnutroštátne linky. Nejazdíme turnusy, jazdíme podľa 561/2006. 45 hodinová pauza vždy doma. Stabilná práca, dobrý kolektív, vlastný areal, seriózne a férové jednanie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Poturnaj
Tel.: +421335533037
E-mail: poslať životopis
ID: 3984462  Megjelentetés dátuma: 9.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac