Office manager

Boataround

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 760 EUR/mesiac1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

You as an office manager will help with delivering the best possible facilities management experience for Boataround employees. You will be responsible for the smooth running of our office in Bratislava.

The core tasks of the Office Manager include:

Day to Day – Smooth running of our office
HR support for Boataround employees
Recruitment support for Boataround management team
Remote office support

- Quarterly bonus 15% (employee stock option plan)
- 25 days of holiday
- Fantastic colleagues
- Nice office
- Free yachting holiday

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Relevant working experience in office management/facilities management is a plus

Excellent attention to detail

Fluent in Slovak and good English

Attitude and mindset of taking care of Boataround’s employees so that they can focus on and deliver their best work

Flexible and adaptable team player with a positive ‘can-do attitude’

Boataround je slovenský start-up, ktorý vznikol v roku 2016 z jednoduchej, no inšpiratívnej myšlienky. Tou je, aby si všetci cestovatelia vedeli booknúť loď tak jednoducho, ako si rezervujú hotel či apartmán. Aktuálne máme v ponuke lode v 72 krajinách sveta. Naše portfólium však stále budujeme a rozširujeme.

Sme mladý, dravý a energický tím, ktorý verí našej myšlienke a robí všetko preto, aby spoločný biznis rástol a zákazníci s partnermi boli spokojní. Veľa sa smejeme, hráme kalčeto, chodíme na jachty - no v prvom rade tvrdo pracujeme aby sme boli jednotkou na trhu. Čo sa nám darí :-)

Stále hľadáme nové talenty a preto ak ťa tento odstavec o nás zaujal, daj nám o sebe vedieť!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3740218  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 400 - 1 760 EUR/mesiac1400