Recepčný/á

bnt attorneys in CEE

Miesto práce
Cintorínska 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie administratívnych prác vrátane osobného a telefonického kontaktu s klientmi spoločnosti aj v cudzom jazyku (vybavovanie telefonátov, privítanie návštev, vybavovanie emailovej korešpondencie),
- evidencia a rozdeľovanie došlej pošty,
- evidencia odoslanej pošty, komunikácia s poštou, riešenie prípadných reklamácií, vrátane zabezpečenia kuriérskych služieb,
- skenovanie/kopírovanie písomností podľa zadania,
- starostlivosť o poriadok v priestoroch kancelárie (vstupné priestory, kuchynky, rokovacie miestnosti) a organizácia upratovačky,
- zabezpečenie objednávania hygienického programu a kancelárskych potrieb,
- archivácia písomností, skartácia dokumentov,
- organizačné a koordinačné práce na sekretariáte,
- zodpovednosť za zverenú administratívnu agendu,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 €

- príjemné pracovné prostredie v modernej advokátskej kancelárii v centre Bratislavy,
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti,
- prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
- podpora firemných športových aktivít (karta Multisport, beh Devín-Bratislava a iné),
- pravidelné teambuldingy.

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v anglickom alebo nemeckom a slovenskom jazyku na e-mail: [email protected] s predmetom „Recepčný/á“.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka na bežnej komunikačnej úrovni,
- znalosť nemeckého jazyka veľkou výhodou vzhľadom na prevažné zastúpenie nemecky hovoriacich klientov,
- organizačné a komunikačné schopnosti, lojalita,
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie.

S tímom viac než 100 advokátov a právnikov pôsobiacich výlučne v právnych systémoch krajín strednej a východnej Európy má bnt attorneys in CEE na úrovni medzinárodných kancelárií v regióne CEE jedinečnú pozíciu.
Team bnt Bratislava tvorí vyše dvadsať kolegov, z toho 15 advokátov a právnikov, väčšina s ukončeným postgraduálnym štúdiom na zahraničných univerzitách.
Náš dlhodobo stabilný tím svojim profesionálnym prístupom, excelentnou jazykovou vybavenosťou a bohatými skúsenosťami zabezpečuje klientom kontinuálne kvalitné právne poradenstvo na vysokej odbornej úrovni a to najmä v oblastiach M&A obchodného práva a práva obchodných spoločností, práva týkajúceho sa Real Estate, Life Sciences & Pharma, pracovného práva, konkurzu a reštrukturalizácie, zastupovania pred súdmi a v rozhodcovskom konaní.
Dôkazom kvality nášho poradenstva sú každoročné odporúčania v medzinárodných ratingových agentúrach Legal500 a Chambers and Partners. bnt attorneys in CEE Bratislava zároveň získala ocenenie Nadácie Pontis za výnimočný prínos v oblasti Pro bono aktivít.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Cintorínska 7
811 08 Bratislava
ID: 3760945   Megjelentetés dátuma: 12.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1200 €