PR & Marketing koordinátor pre advokátsku kanceláriu

bnt attorneys in CEE

Miesto práce
Cintorínska 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná realizácia marketingových aktivít/projektov kancelárie podľa aktuálnej marketingovej stratégie a obchodných cieľov,
- príprava PR článkov a prezentácií,
- samostatná realizácia PR aktivít kancelárie,
- aktívna správa sociálnych sietí - starostlivosť o tvorbu obsahov,
- práca s web stránkou – editácia existujúceho obsahu stránky,
- príprava plánu marketingových aktivít na príslušný rok a ich aktualizácia,
- sledovanie marketingového rozpočtu a jeho efektívne využitie,
- analýza a vyhodnotenie efektivity realizovaných aktivít,
- navrhovanie, posudzovanie a využívanie mediálnych, komunikačných a marketingových príležitostí na miestnom trhu,
- vytváranie, odosielanie a analyzovanie pravidelného newslettru klientom,
- organizácia vnútrofiremných akcií.

- príjemné pracovné prostredie v modernej advokátskej kancelárii v centre Bratislavy,
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti,
- práca v dynamickom a priateľskom kolektíve,
- priestor pre sebarealizáciu a odborný rast,
- zaujímavá, samostatná, rôznorodá náplň práce,
- možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch,
- pravidelné teambuldingy, vianočné večierky,
- jazykové kurzy, ďalšie vzdelávanie a školenia.

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v anglickom resp. nemeckom jazyku a slovenskom jazyku na e-mail: [email protected] s predmetom „PR & Marketing koordinátor“.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingová komunikácia, marketing management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulá znalosť anglického jazyka/nemeckého jazyka slovom aj písmom,
- komunikačné a prezentačné zručnosti,
- organizačné schopnosti so zmyslom pre detail,
- reprezentatívne vystupovanie,
- flexibilita,
- zodpovednosť a samostatnosť,
- schopnosť systematicky riadiť projekty, time management,
- schopnosť pracovať na viacerých projektoch naraz.

S tímom viac než 200+ právnikov pôsobiacich výlučne v právnych systémoch krajín strednej a východnej Európy má bnt international jedinečnú pozíciu na úrovni medzinárodných kancelárií v regióne CEE.

Naše kancelárie nájdete v mestách: Bratislava, Budapešť, Bukurešť, Gdaňsk, Katovice, Poznaň, Praha, Riga, Sofia, Tallin, Temešvár, Vilnius, Varšava.

Tím bnt attorneys in CEE|Bratislava tvorí vyše dvadsať kolegov, ktorí svojim profesionálnym prístupom, excelentnou jazykovou vybavenosťou a bohatými skúsenosťami poskytujú klientom kontinuálne kvalitné právne poradenstvo na vysokej odbornej úrovni a to najmä v oblastiach M&A a obchodného práva, práva týkajúceho sa Real Estate, Life Sciences & Pharma, Pracovného práva, Konkurzu a reštrukturalizácie, Zastupovania pred súdmi a v rozhodcovskom konaní.

Dôkazom kvality nášho poradenstva sú každoročné odporúčania v medzinárodných ratingových agentúrach Legal500 a Chambers and Partners. bnt attorneys in CEE|Bratislava zároveň získala ocenenie Nadácie Pontis za výnimočný prínos v oblasti Pro bono aktivít.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3188077  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou