UNIX / LINUX Administrátor

BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Administrace aplikací na platformách UNIX / Linux
  • Správa a tvorba shell skriptů
  • Podpora pracovníků na 1st level supportu
  • Komunikace s dodavateli služeb souvisejících s provozem svěřených aplikací
  • Zajišťování maximální dostupnosti všech kritických a důležitých služeb, souvisejících s během svěřených aplikací
  • Vytváření, rušení a přidělování potřebných práv uživatelům systému
  • Zavádění aplikací do provozního prostředí, práce s CMDB databází
  • Tvorba unix serveru v ESX prostředí (WMware)
  • Tvorba dokumentací

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Min. 2 roky praxe se správou server-based aplikací serverů ve středních společnostech
  • Znalost operačních systémů UNIX / Linux
  • Znalost shell skriptování
  • Znalost síťových protokolů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • Proaktivita, potřeba prohlubování kvalifikace

NABÍZÍME:

  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny - BNP Paribas
  • Perspektivní, zajímavou a motivující práci
  • Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
  • Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
  • Bohatý program zaměstnaneckých benefitů:
  • - Až 6 týdnů dovolené
  • - Příspěvek na stravování (100,-/den)
  • - Příspěvek na penzijní a životní pojištění (až 2000,-/měsíc)
  • - Příspěvek na dovolenou, volnočasové aktivity a osobní rozvoj (až 28000,-/rok)
  • - Jazykové, hard&soft skills kurzy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3550743  Megjelentetés dátuma: 30.11.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.