IT Administrátor

BNP Paribas Cardif Poisťovna, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne podľa dohody
2 200 EUR/mesiac13. plat, ročné odmeny, vzdelávanie, stravovacie karty, hodnota stravného 4,50 odprac. deň bez príspevku zamestnanca,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa samostatný IT administrátor pre špecializovanú Bankopoisťovňu patriacu do finančnej skupiny BNP Paribas Cardif, ktorú vlastní globálna svetová finančná skupina s ústredím vo Francúzsku BNP Paribas.

ČO OD TEBA BUDEME POTREBOVAŤ?:
* podporu interných užívateľov
* správu uživateľských práv
* inštaláciu, konfiguráciu, riešenie problémov v oblasti desktopových aplikácií (Windows 10, MS Office...)
* inštaláciu a údržbu HW (servery, sieťové pole, počítače, sieťové aktívne prvky, stolné telefóny, mobilné telefóny)
* MS Active Directory 2013 (GPO, OU,..)
Administráciu:
* Windows Server 2012,2016
* MS SQL server
* koordináciu lokálneho IT vrátane koordinácie externých dodávateľov
* reporting a IT manažment vyplývajúci z požiadaviek na IT Governance skupiny BNP Paribas
* spoluprácu s kolegami v regióne CEE
* implementáciu lokálnych a globálnych IT projektov

ČO TI PONÚKAME?
* zaujímavú a zodpovednú prácu so zodpovedajúcim platovým ohodnotením
* prácu v mladom a v príjemnom kolektíve
* prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím
* prístup k moderným technológiám a možnosť participovať na zaujímavých nadnárodných projektoch
* odborné vzdelávanie, jazykové kurzy
* iné zaujímavé zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
VMware ESX - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Svedomitosť, precíznosť, starostlivosť, spoľahlivosť, ústretovosť a profesionálne zaobchádzanie s klientom.
Časová flexibilita a pracovné nasadenie.

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., patrí do renomovanej finančnej skupiny BNP Paribas, súčasťou ktorej je i BNP Paribas Cardif, stopercentný vlastník BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

BNP Paribas Cardif je poisťovacia divízia finančnej skupiny BNP Paribas, svetovej jednotky
na trhu v oblasti poistenia schopnosti splácať finančné záväzky a jednej z 10-tich najväčších poisťovateľov v Európe pôsobiaci na 3 kontinentoch – v Európe, Ázii a Južnej Amerike.

Obchodný model spoločnosti je postavený na širokej distribučnej sieti obchodných partnerov, medzi ktorých patria svetové banky, nebankové spoločnosti poskytujúce finančné služby, retailové obchodné siete a nezávislí finanční sprostredkovatelia.
BNP Paribas Cardif pôsobí v súčasnosti v 33 krajinách sveta a zamestnáva 8-tisíc zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3847778  Megjelentetés dátuma: 24.2.2020  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac