Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Podpora klientského centra a registrácie - brigáda

BNP Paribas Cardif Poisťovna, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
5 EUR/hod.stravné lístky plne hradené zamestnávateľom v celkovej hodnote 4,50 eur za odpracovaných min. 4 hod./ denne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného optimistického študenta, ktorý si chce privyrobiť počas dlhodobej brigády a splní požadované predpoklady na vykonávanie práce na oddelení klientského centra. Toto oddelenie je kľúčovým oddelením spoločnosti. Klientské centrum má na starosti komunikáciu s klientmi našich obchodných partnerov. Staneš sa dôležitým členom malého priateľského tímu so zmyslom pre humor.
Hlavné činnosti:
*podpora a riešenie dotazov klientov (telefonicky, e-mailom)
*komunikácia s klientami, ktorí kontaktujú klientský servis so svojimi požiadavkami.
Nič neponúkame ani nezjednávame!
*volanie klientom, ktorý nám už nahlásili škodovú udalosť. Účelom je zistiť informáciu k dokončeniu ich požiadavky

* práca v mladom optimistickom kolektíve,
* Rôznorodosť pracovnej činnosti
* Zaškolenie v oblasti bankpoisťovníctva
* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím
* stravné lístky pre dohodára plne hradené zamestnávateľom

Na dlhodobú a pravidelnú brigádu hľadáme zodpovednú osobu, kt. bude ochotná chodiť vypomáhať na oddelenie zákazníckeho centra na pravidelnej báze podľa dohodnutého pracovného času.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Čo od teba očakávame?
* Pro – klientske myslenie, chuť byť nápomocným ľudom
* Dobré komunikačné schopnosti
* Pozitívny prístup
* Základná znalosť práce s počítačom
* študent VŠ
V čom sa u nás zdokonalíš?
* Rozvaha a schopnosť počúvať
* Profesionálne vystupovanie
* Rozvíjanie asertívnosti

Čo môžeš očakávať od nás?
* Férové a korektné jednanie
* Kompletnú podporu pri zaškolení sa
* Možnosť sebarealizácie – nové nápady sú u nás vítané
* Úspešné a stabilné zázemie spoločnosti
* Možnosť dlhodobej spolupráce

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., patrí do renomovanej finančnej skupiny BNP Paribas, súčasťou ktorej je i BNP Paribas Cardif, stopercentný vlastník BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

BNP Paribas Cardif je poisťovacia divízia finančnej skupiny BNP Paribas, svetovej jednotky
na trhu v oblasti poistenia schopnosti splácať finančné záväzky a jednej z 10-tich najväčších poisťovateľov v Európe pôsobiaci na 3 kontinentoch – v Európe, Ázii a Južnej Amerike.

Obchodný model spoločnosti je postavený na širokej distribučnej sieti obchodných partnerov, medzi ktorých patria svetové banky, nebankové spoločnosti poskytujúce finančné služby, retailové obchodné siete a nezávislí finanční sprostredkovatelia.
BNP Paribas Cardif pôsobí v súčasnosti v 33 krajinách sveta a zamestnáva 8-tisíc zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3756721  Megjelentetés dátuma: 14.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 EUR/hod.stravné lístky plne hradené zamestnávateľom v celkovej hodnote 4,50 eur za odpracovaných min. 4 hod./ denne