Operátor tvárniaceho zariadnia

BMZ a.s.

Miesto práce
Sadová 17, Spišská Nová Ves-Tarča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 000 EUR/mesiacHPP: základná zložka mzdy od 750,- EUR/mesiac do 780,- EUR/mesiac v závislosti od pracovných skúseností + pohyblivá zložka mzdy až do výšky 35% základnej zložky mzdy SZČO: od 7,-EUR/hod. do 8,50 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha CNC ohraňovacieho lisu a zakružovačky

pravidelne vyplácaná pohyblivá zložka mzdy

Uchádzačov prosíme zasielať životopisy e-mailom na adresu : [email protected] alebo [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

praktické myslenie, precíznosť, pozornosť, zodpovednosť

BMZ a.s. je strojárenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorej produkty sú exportované prevažne do krajín EÚ. Spoločnosť disponuje širokým spektrom strojárenskej technológie vrátane moderných CNC strojov a zariadení, ktoré jej umožňujú vyrábať opracované zvárané dielce, podskupiny a kompletné zariadenia podľa požiadaviek zákazníka.
ID: 4017419  Megjelentetés dátuma: 8.1.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac