Vodič-pieskovač

BMS Bojnanský s.r.o

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac5€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič – pieskovač s platným vodičským oprávnením skupiny „C“, a s oprávnením na HR (hydraulickú ruku).
Líniová stavba sa nachádza v regiónoch RS, LC a VK

zaujímavá a náročná práca nad štandartne ohodonotená

Informácie o výberovom konaní

výberové konanie bude prebiehať po telefonickom dohovore

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

3

ochotný pracovať flexibilne podľa potreby stavby

Spoločnosť BMS Bojnanský, s.r.o. je pokračovateľom v podnikateľskej činnosti firmy - fyzickej osoby - Martin Bojnanský BMS, založenej roku 1990 zaoberajúcej sa nasledovnými činnosťami:
• výstavba, oprava, údržba pozemných, vodohospodárskych, energetických a iných líniových stavieb
• odborné prehliadky a odborné skúšky plynových a elektrických zariadení
• projekčná činnosť v investičnej výstavbe, výstavba – pozemné a inžinierske
• povrchové úpravy materiálov, otryskávanie, stierkovanie a izolácie
• obchodná a sprostredkovateľská činnosť – maloobchod, veľkoobchod
• nákladná doprava

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3666343  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 000 EUR/mesiac5€/hod