Vedúci pre novopripravovanú predajňu Under Armour

BMMCR s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Akú predstavu o tebe máme?

  • Láska k športu a tímový duch je tým najdôležitejším, o čom nás musíš presvedčiť.
  • Schopnosť nosiť kapitánsku pásku a riadiť útok i obranu.
  • Mal by si mať skúsenosti s obchodom.
  • Rovnako ako na ihrisku, chceme mať v tíme tých najlepších a najvýkonnejších parťákov, na ktorých sa môžeme spoľahnúť a podržia tím.
  • Sme medzinárodná značka so zahraničnou klientelou, takže aspoň základy jedného z hlavných cudzích jazykov sú jednoducho potreba.
  • Chceme niekoho, koho bude baviť vysvetľovať zákazníkom vychytávky našich super produktov.
  • Nebojíš sa prísť s dobrým nápadom a zapojiť sa tak do fungovania predajne.

Čo môžeš od nás čakať ty?

  • Prácu na HPP.
  • Motivujúce platové ohodnotenie.
  • Zamestnanecké oblečenie Under Armour.
  • Možnosť nakupovať Under Armour produkty za kamarátske ceny.
  • Nástup ihneď.
  • Naštartovanie kariéry u top športovej značky.
  • Ideálny štart aj pre študentov posledných ročníkov, ako odrazový mostík pre kariéru v športovom businesse alebo pre aktívnych športovcov
  • Pochopenie pre tvoje koníčky (tréningy a zápasy) a povinnosti (škola alebo rodina) pri zostavovaní zmien
  • Miesto výkonu práce -Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou