Obchodný manažér pre zahraničný obchod

BM TRADE Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základ+odmeny v závislosti od obchodných prípadov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie zákazníkov
- rozvoj a realizácia obchodných príležitostí
- vyhľadávanie a realizácia obchodných prípadov
- mapovanie trhových príležitostí, rokovanie s tuzemskými a zahraničnými partnermi
- udržiavanie obchodných kontaktov
- realizovanie obchodnej agendy spojenej s dohodnutými obchodnými prípadmi
- zodpovedanie sa za dosahované obchodné výsledky spoločnosti
- služobné cesty

- zázemie v spoločnosti s viac ako 10 ročnou tradíciou
- motivujúce platové ohodnotenie
- odborné zaškolenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

veľkoobchod s výrobkami poľnohospodárskej produkcie

- komunikatívnosť
- organizačná schopnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- príjemné vystupovanie na verejnosti
- analytické myslenie
- vyjednávacia schopnosť
- záujem o dlhodobú spoluprácu
- znalosť trhu s agrokomoditami výhodou
- obchodné zručnosti

BM TRADE Slovakia, spol. s r.o. je slovenskou obchodnou spoločnosťou, ktorej hlavnou obchodnou činnosťou je nákup a predaj výrobkov poľnohospodárskej prvovýroby.

Spoločnosť vyvíja svoje aktivity predovšetkým v oblasti tuzemského a zahraničného obchodu s orientáciou na trh okolitých štátov. Hlavnými komoditami sú olejniny, potravinárske a kŕmne obilie, kukurica a ďalšie produkty, ktoré vznikajú pri poľnohospodárskej výrobe.

V roku 2012 sme boli certifikovaný spoločnosťou BUREAU VERITAS a získali sme certifikát ISO 9001:2009, GMP+ B3 a ISCC na zahraničný a tuzemský obchod.

Od roku 2018 otvárame oddelenie dopravných a logistických služieb na ktoré hľadáme nových spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 758977  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základ+odmeny v závislosti od obchodných prípadov