Asistent(ka) predaja

BM Stores, s.r.o.

Miesto práce
BabyMarket, Aupark, Einsteinova 18, 851 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4€/hod + odmeny z dosiahnutého obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborné poradenstvo a aktívna starostlivosť o zákazníkov na predajni
- dopĺňanie tovaru
- starostlivosť o čistotu a poriadok na predajni
- zabezpečenie tovaru pred odcudzením a znehodnotením
- administratívne práce spojené s prevádzkou

Pracovná doba je Po-Ne 9:00-21:00, dlhý/krátky týždeň, prípadne podľa dohody.

Ponúkame Vám prácu v mladom dynamickom kolektíve, v stabilnej spoločnosti, motivujúce hodnotenie, pravidelné vzdelávanie, možnosť kariérneho postupu, zamestnanecké zľavy. Úvodné zaškolenie + priebežné školenia k produktom počas roka.

Svoje žiadosti so štruktúrovaným životopisom posielajte prosím na e-mailovú adresu: [email protected]. Uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky budú obratom pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- predajné zručnosti
- kreativita
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- dôslednosť
- sympatické vystupovanie a upravený vzhľad

Spoločnosť vznikla na základe vízie zakladateľov spoločnosti dodávať a distribuovať kvalitné a cenovo dostupné výrobky, ktoré v najväčšej možnej miere pokryjú potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.

„BabyMarket“ je prestížna a etablovaná značka s dlhodobou tradíciou na slovenskom trhu s dojčenským tovarom. Našim náročným zákazníkom ponúkame prémiové značky z celého sveta. Objavte spolu s nami svet tých najvzácnejších pokladov - detí!

Bližšie informácie nájdete na:
BabyMarket
Predajňa Aupark Bratislava
ID: 3190953  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4€/hod + odmeny z dosiahnutého obratu