Statik - kreslenie výstuže

BLUHM PARTNER, s.r.o.

Miesto práce
Eurovea Central 1, Pribinova 4, Bratislava, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na výkresoch tvaru, výkresoch výstuže stavebných objektov a debnenia.
Kresličské práce.
Komunikácia v pracovnom tíme.

Hľadáme kolegov do tímu v Bratislave aj v Poprade.

Práca na projektoch po celej Európe a svete.
Mladý dynamický kolektív.
Možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Statika stavieb, Pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Allplan - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, kreativita, schopnosť pracovať v tíme, pracovať na zadanej úlohe, zodpovednosť, loajalita

"Architektúra má pre nás okrem emocionálnej vždy aj vecnú zložku. Bluhm Partner udržiava rovnováhu medzi náročnou architektúrou, konštrukčnou kvalitou a danými finančnými rámcovými podmienkami, ako aj dlhodobou úžitkovou hodnotou nehnuteľností. Zabezpečujeme tak pregnantné stvárnenie, ako aj úspešný priebeh projektov – od prvého nápadu až po dokončenie a ďalší životný cyklus objektov, pričom sa opierame o rozsiahle skúsenosti z medzinárodných projektov."

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3284993  Megjelentetés dátuma: 16.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou