Operátorka v Prešove

blue color, s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
ihneď
nástupný plat 2,75 EUR / h, po skúšobnej dobe 2,90 - 3 EUR / hod + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca na hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti s celoročnou výrobou
- odoberanie výrobkov zo vstrekolisu / montáž výrobkov
- kontrola výrobkov
- orez výrobkov
- triedenie výrobkov
- skladanie výrobkov
- práca v 3-zmennej prevádzke 8 hodinové zmeny, alebo v 2-zmennej prevádzke 12 h zmeny

- bonusy: 50 EUR dochádzkový bonus, 30 EUR bonus za výkony
- príplatky za nočnú
- preplácanie nadčasov
- stravné lístky nad rámec zákona

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Firma so stabilným postavením na trhu, ktorá sa špecializuje na presné lisovanie kovových súčiastok a lisovanie komplexných inžinierskych termoplastov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- precíznosť
- presnosť
- dodržiavanie dochádzky

Personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2681515  Megjelentetés dátuma: 16.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat 2,75 EUR / h, po skúšobnej dobe 2,90 - 3 EUR / hod + bonusy