Pracovník vo výrobe

BlazeCut s.r.o.

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
01.09.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacVariabilná bonusová zložka pri práci nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce vo výrobe,
- obsluha technických zariadení,
- kompletizácia výrobkov,
- balenie výrobkov,
- príprava výrobkov na expedíciu,

- práca v rastúcej slovenskej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- priateľský a ústretový kolektív
- flexibilný pracovný čas
- benefity

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Hľadáme pracovitého, zodpovedného, precízneho a loyálneho kandidáta.

BlazeCut s.r.o. is a Slovak company designing and manufacturing innovative fire suppression systems with wide range of applications.
Our systems protect server rooms, CNC machines, buses, vehicles, dust collectors, commercial kitchens and many more....
Through growing dealer network we supply our products world-wide to markets like USA, EU, Canada, Australia, India, China, South-East Asia, Middle East, South Africa.
Our goal is to be a leader in fire suppression technology and constantly improve products and services for our customers.
We are always open to skilled and motivated people who want to help grow BlazeCut brand and write inspiring story of a Slovak based company abroad.
More information about our company and products can be found at: www.blazecut.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4027165  Megjelentetés dátuma: 20.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac