Náborár

Blank Job, s.r.o.

Miesto práce
Horný Val 11/23, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
580 EUR/mesiacNa začiatok ponúkaný plat 580 € brutto, samozrejmosťou sú individuálne odmeny za výkon a počet zmlúv.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti príjmeme zamestnanca na pozíciu náborára. Práca je vhodná i pre absolventa, jediné čo stačí, je mať chuť pracovať a byť komunikatívny :) Práca spočíva vo vyhľadávaní potencionálnych zamestnancov:
-Pridávanie inzerátov
-správa FB stránky
-komunikácia po telefóne
-správa emailov
- komunikácia s ľuďmi z našej databázy + aktívne vyhľadávanie nových
- komunikácia s kolegami

ponúkame flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať niektoré dni aj z domu, k dispozícii samozrejme notebook a firemný tel.

Pohovor sa uskutoční v sídle spoločnosti v ZA, vzhľadom na počet životopisov sa ozveme len vybraným uchádzačom, no vopred ďakujeme za každý prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

word, excell, office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax nie je nutná, no je výhodou, NJ nie je povinný, no taktiež výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať a byť komunikatívny
spoľahlivosť, samostatnosť a promptnosť

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca firma Blank Job, s.r.o. so sídlom v Žiline, ktorej strategickým cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v oblasti ľudských zdrojov.
Našou náplňou je sprostredkovanie práce do zahraničia v odbore elektrotechnika, vodoinštalácie a vzduchotechnika, s cieľovým zameraním na nemecký trh. Flexibilita, ústretovosť, profesionalita a korektnosť sú u nás samozrejmosťou. Bohaté skúsenosti nášho manažmentu umožňujú dosiahnuť obojstrannú spokojnosť našich klientov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3978540  Megjelentetés dátuma: 29.9.2020  Alapbér (bruttó): 580 EUR/mesiac