Vodič autobusu v pravidelnej mestskej autobusovej doprave

Blaguss Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohoda
7 EUR/hod.Gastrolístky v hodnote 4 € - plne hradené zamestnávateľom, príplatky za prácu - Sobota, Nedeľa, Noc, Sviatok v zmysle Zákonníka práce, ubytovanie zabezpečené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazda s aktuálne zverenými autobusmi v rámci pravidelnej mestskej autobusovej dopravy v meste Ružomberok a v okolí.

- práca v medzinárodne renomovanej a stabilnej spoločnosti
- služobné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
- kvalitný vozový park
- možnosť kariérneho a profesného rastu
- referenčný program pre zamestnancov pri nábore na otvorené pracovné pozície
- ubytovanie zabezpečené

Hľadáme vodičov z uvedených lokalít a blízkeho okolia: Ružomberok.
V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu prosím zašlite žiadosť spolu so stručným životopisom na našu emailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

D

- ochota dobre vychádzať s cestujúcimi
- profesionálny prístup k práci
- občianska a dopravná bezúhonnosť preukázaná - výpisom z registra trestov a evidenčnou kartou vodiča
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť

Skupina Blaguss poskytuje prostredníctvom 400 vozidiel najvyššej kvality profesionálne služby autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou.
Blaguss Slovakia s.r.o. ako dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Blaguss Reisen spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, profesionalitu a bezpečnosť.
V súčasnosti zabezpečujeme pohodu cestujúcich vodičmi v 27 krajinách prostredníctvom flotily Blaguss a diaľkových autobusov Flixbus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4111363  Megjelentetés dátuma: 2.3.2022  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.