Dispečer (autobusová doprava)

Blaguss Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 70, Ružinov
Termín nástupu
dohoda
1 500 EUR/mesiacvýška mzdy je uvádzaná ako minimálna hranica, finálna mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozdeľovanie práce medzi vodičov, organizovanie a koordinovanie prepráv s ohľadom na hospodárnosť
- sledovanie priebehu prepráv, operatívne riešenie vzniknutých situácií
- návrh a spracovávanie dokumentácie k realizovaným prepravám
- podávanie informácií o pohybe prepráv
- zodpovednosť za preberanie a distribúciu dokumentácie v súlade s plánovanou prepravou
- zodpovednosť za správnosť údajov a dokumentácie vodičov
- spracovávanie objednávok na prepravu
- zadeľovanie denných jázd vodičov
- spracovávanie podkladov pre iné oddelenia v rámci spoločnosti

- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- mobilný telefón
- firemný notebook
- práca z domu - podľa dohody

Záujemcov o uvedené pracovné miesto, prosíme o zaslanie svojho životopisu v slovenskom jazyku.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúca skúsenosť na pozícii dispečera/disponenta v oblasti dopravy výhodou.
- Veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, lojálnosť, samostatnosť, flexibilita, ochota učiť sa, zmysel pre tímovú prácu.
- Aktívna znalosť cudzieho jazyka je PODMIENKOU.

Skupina Blaguss poskytuje prostredníctvom 400 vozidiel najvyššej kvality profesionálne služby autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou.
Blaguss Slovakia s.r.o. ako dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Blaguss Reisen spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, profesionalitu a bezpečnosť.
V súčasnosti zabezpečujeme pohodu cestujúcich vodičmi v 27 krajinách prostredníctvom flotily Blaguss a diaľkových autobusov Flixbus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3405798  Megjelentetés dátuma: 7.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac