Referentka / Fakturantka

Blaguss Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 70, 821 05 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vystavovanie faktúr pre vybrané spoločnosti.
- Práca s pokladňou: vyúčtovania vodičov po jazdách a príprava podkladov na fakturáciu (kópie parkovacích lístkov, hotelov, trajektov a pod.).
- Sledovanie pohľadávok na mesačnej báze.
- Evidencia a kontrola tržieb z medzinárodných liniek.

- Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti.
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, mobilný telefón aj na súkromné účely, kurz nemeckého jazyka a ďalšie.

Záujemcov o uvedené pracovné miesto, prosíme o zaslanie svojho životopisu v slovenskom a v nemeckom (alebo anglickom) jazyku.
Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- Prax v administratíve výhodou.
- Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita.

Skupina Blaguss poskytuje prostredníctvom 400 vozidiel najvyššej kvality profesionálne služby autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou.
Blaguss Slovakia s.r.o. ako dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Blaguss Reisen spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, profesionalitu a bezpečnosť.
V súčasnosti zabezpečujeme pohodu cestujúcich vodičmi v 27 krajinách prostredníctvom flotily Blaguss a diaľkových autobusov Flixbus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2103194  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou