Vodič 9 miestnej dodávky - Galanta

BLADE P.S.,s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou (asap)
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 950 EUR/mesiac2,989€/hod. brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vhodné pre uchádzača z Galanty, prípadne blízkeho okolia
odvoz ľudí do priemyselného parku (do práce a z práce)
3 smenná prevádzka

- Týždenné zálohy
- Výkonnostné odmeny
- Osobné hodnotenie od 50€ do 150€

Spolu s variabilnými zložkami a príplatkami môžete zarobiť 950€ brutto.

- Istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

Informácie o výberovom konaní

Prax vo vedení dodávky minimálne 3 roky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť, orientačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť,
flexibilita, spoľahlivosť, zdravotná prehliadka.
Čistý register trestov!
Dokonalá znalosť okolia GA, SA, SC.

Balenie, manipulácia, triedenie, evidencia, paletovanie zásielok, etiketovanie, fóliovanie a export tovaru k zákazníkovi.

Baliace služby tvoria primárnu časť nášho portólia služieb. Zabezpečujeme baliacu kapacitu podľa požiadaviek klienta a s tým spojené ostatné činnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3166242  Megjelentetés dátuma: 14.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520 - 950 EUR/mesiac2,989€/hod. brutto + variabilná zložka