Logo Black a White, a. s.

Čašník/čka v kaštieli Theresia Chateau - Bernolákovo

Black a White, a. s.

Miesto práce
Kaštieľ, Bernolákovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,93 EUR/hod.od 6,50 EUR netto/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pracovitý, organizačne schopný , pričom vám záleží na kvalite, odbornosti i detaile? Ste náročný na seba ? Máte ambície, ale aj skúsenosti?
Máte jedinečnú šancu pripojiť sa k tímu golfových profesionálov Black a White a.s. s 25 ročnými skúsenosťami s manažovaním vlastných areálov na Slovensku. Novozrekonštruovaný barokový kaštieľ v Bernolákove, slávnostne otvorený v apríli 2017, je atraktívne srdce polyfunkčného areálu s dominanciou golfu a bol prvým golfovým areálom na Slovensku.

Práca smenového čašníka výkonov pozostáva najmä :
- obsluha reštauračného systému
- servírovanie jedál a nápojov
- komplexné zabezpečenie servisu reštaurácie ( nastieranie a príprava pri eventoch)
- obsluha pokladne, účtovanie platieb
- všeobecné povinnosti súvisiace s výkonom čašníckej profesie
- čašník pracuje samostatne používa gastrosystém, platobné terminály a zúčtovací systém

MZDOVÉ PODMIENKY
mzda sa skladá z nasledujúcich položiek
- základná mzda 750€ brutto + odmeny
- každomesačné odmeny tak, aby hodinová sadzba v čistom bola 6,5€/hod.
- pri rôznych eventoch osobitné príplatky

Budete pracovať v atraktívnych historických priestoroch s úplne novovybudovaných kuchynských a reštauračných priestoroch na najvyššej úrovni.
V kreatívnom tíme reštaurácie môžete uplatniť svoje skúsenosti z oblasti gastronómie.
Výborná príležitosť pre naštartovanie pracovnej kariéry.
Množstvo benefitov vo využívaní služieb areálu pre zamestnancov (ubytovanie neposkytujeme).
Možnosť zvyšovať svoju profesionalitu, kariérny postup .
Zázemie v dlhoročne úspešnej a stabilizovanej spoločnosti.

Životopisy s fotografiou a motivačným listom posielajte na adresu [email protected].

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
iKelp Pokladňa a Sklad - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3-5

- spoľahlivosť
- loajalita a čestnosť voči firme
- zodpovednosť a zverenú prácu
- príjemné vystupovanie a reprezentácia
- ochota pracovať na eventoch

Spoločnosť sa špecializuje na developing a prevádzkovanie golfových ihrísk, vrátane organizácie golfových turnajov a spoločenských podujatí, marketingu a reklamných aktivít spojených s golfom ( www.golf.sk ). Spoločnosť zrealizovala v roku 2017 rekonštrukciu historického kaštieľa v Bernolákove - Theresia Chateau ( www.theresiachateau.sk ), ktorý poskytuje zázemie golfistom, priestory pre svadby, firemné eventy a ubytovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4060808  Megjelentetés dátuma: 29.3.2024  Alapbér (bruttó): 6,93 EUR/hod.