Manažér pre organizáciu eventov, cateringových aktivít a marketing

Black a White, a. s.

Miesto práce
Kaštieľ 5, Bernolákovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.04.20189
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1600EUR/mesiac fakturačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pracovitý, organizačne schopný a viete manažovať kolektív ľudí, pričom vám záleží na kvalite, odbornosti i detaile? Ste náročný na seba i na vedených ľudí tímu? Máte ambície, ale aj skúsenosti? Máte jedinečnú šancu pripojiť sa k tímu profesionálov Black a White a.s., s 25 ročnými skúsenosťami s manažovaním vlastných areálov na Slovensku. Novozrekonštruovaný barokový kaštieľ v Bernolákove, slávnostne otvorený v apríli 2017, je atraktívne srdce polyfunkčného areálu s dominanciou golfu a bol prvým golfovým areálom na Slovensku.
Práca manažéra pozostáva z riadenia, organizovania a kontroly chodu nasledovných činností:
1. Kompletná činnosť v oblasti svadieb a eventov a to od zazmluvnenia po zúčtovanie akcie
2. Ponuky, kalkulácie, koordinácia a realizácia cateringových činností , súvisiacich s eventovou činnosťou
3. Marketingové aktivity spojeného golfového rezortu Black a White (Bernolákovo - Malacky)
- Samostatné a komplexné zabezpečovanie športových a spoločenských aktivít klubu, vrátane organizovania spoločenských turnajov golfu.
- Tvorba a realizácia jednoduchých procesov PR prezentujúcich aktivity klubu, práca s médiami
- Tvorba jednoduchých koncepcií pre komunikáciu jednotlivých golfových služieb
- Jednoduché obchodné aktivity - oslovenie partnerov, vypracovanie zmluvy a pod.

Budete pracovať v atraktívnych historických priestoroch v úplne novovybudovaných priestoroch na najvyššej úrovni. V akčnom tíme môžete uplatniť svoje skúsenosti z oblasti eventov a marketingu. Výborná príležitosť pre naštartovanie pracovnej kariéry. Množstvo benefitov vo využívaní služieb areálu pre zamestnancov (ubytovanie neposkytujeme). Možnosť zvyšovať svoju profesionalitu, kariérny postup .
Zázemie v dlhoročnej úspešnej a stabilizovanej spoločnosti.

Pokiaľ Vás táto ponuka práce zaujala svoju žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a štrukturovaný životopis môžete zasielať na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Hoteliérstvo, Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- musíte dokázať riešiť súčasne viacero vecí vrátane ich kontroly
- detaily sú tak dôležité ako celok
- samostatnosť, spoľahlivosť a maximálna pracovitosť
- časová flexibilita
- ochota, chuť a ambície sa ďalej vzdelávať
- Pokladňa - pokročilý
- minimálne 3 ročná prax v organizovaní eventov
- Blokačný reštauračný systém - pokročilý

Spoločnosť sa špecializuje na developing a prevádzkovanie golfových ihrísk, vrátane organizácie golfových turnajov a spoločenských podujatí, marketingu a reklamných aktivít spojených s golfom ( www.golf.sk ). Spoločnosť zrealizovala v roku 2017 rekonštrukciu historického kaštieľa v Bernolákove - Theresia Chateau ( www.theresiachateau.sk ), ktorý poskytuje zázemie golfistom, priestory pre svadby, firemné eventy a ubytovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3618752  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 1600EUR/mesiac fakturačne