Manažér/ka pre prevádzku Theresia Chateau - Bernolákovo

Black a White, a. s.

Miesto práce
Kaštieľ č.5, 90027 Bernolákovo, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou v závislosti od skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pracovitý, organizačne schopný a viete manažovať kolektív ľudí, pričom vám záleží na kvalite, odbornosti i detaile? Ste náročný na seba i na vedených ľudí tímu? Máte ambície, ale aj skúsenosti?
Máte jedinečnú šancu pripojiť sa k tímu profesionálov Black a White a.s. s 25 ročnými skúsenosťami s manažovaním vlastných areálov na Slovensku. Novozrekonštruovaný barokový kaštieľ v Bernolákove, slávnostne otvorený v apríli 2017, je atraktívne srdce polyfunkčného areálu s dominanciou golfu a bol prvým golfovým areálom na Slovensku.

Práca manažéra pre prevádzku pozostáva z riadenia, organizovanie a kontroly chodu:
- reštauračnej časti (reštaurácia Maria Theresia) 60%
- cateringovej časti (3 vnútorné sály, 4 exteriérové terasy) 30%
- ubytovacej časti (iba 7 izieb v kaštieli a 3 apartmány) 10%

Ak si vás vyberieme za súčasť nášho tímu vaše povinnosti budú nasledovné:
- komplexná organizácia a vedenie tímu (cca 6 ľudí)
- zodpovednosť za chod reštaurácie a cateringových služieb
- nastavenie a udržiavanie vysokého štandardu dennej prevádzky a servisu pre firemných i súkromných klientov
- zabezpečenie dodržiavania zásad BOZP, PO, hygienických predpisov a dress code zamestnancov
- kreatívna príprava jedálnych lístkov, ako aj príprava ponúk pre svadby a eventy, vrátane dozoru nad ich realizáciou
- zásobovacie, inventarizačné a kontrolné procesy skladového hospodárstva, práca s pokladňou a tržbami
- odborné vedenie, riadenie a kontrola všetkých zverených zamestnancov vrátane organizovania služieb a prípravy mzdových podkladov

Budete pracovať v atraktívnych hostorických priestoroch s úplne novovybudovaných kuchynských a reštauračných priestoroch na najvyššej úrovni.
V mladom tíme reštaurácue môžete uplatniť svoje skúsenosti z oblasti gastronómie.
Výborná príležitosť pre naštartovanie pracovnej kariéry.
Množstvo benefitov vo využívaní služieb areálu pre zamestnancov (ubytovanie neposkytujeme).
Možnosť zvyšovať svoju profesionalitu, kariérny postup (pri získaní kreditu možnosť stať sa partnerom v reštauračnej a cateringovej časti).
Zázemie v dlhoročne úspešnej a stabilizovanej spoločnosti.

Životopisy s fotografiou a motivačným listom posielajte na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- musíte dokázať riešiť súčasne viacero vecí vrátane ich kontroly
- detaily sú tak dôležité ako sám celok
- samostatnosť, spoľahlivosť a miximálna pracovitosť
- časová flexibilita (ochota pracovať za kohokoľvek)
- ochota, chuť a ambície sa ďalej rozvíjať

Spoločnosť sa špecializuje na developing a prevádzkovanie golfových ihrísk, vrátane organizácie golfových turnajov a spoločenských podujatí, marketingu a reklamných aktivít spojených s golfom ( www.golf.sk ). Spoločnosť zrealizovala v roku 2017 rekonštrukciu historického kaštieľa v Bernolákove - Theresia Chateau ( www.theresiachateau.sk ), ktorý poskytuje zázemie golfistom, priestory pre svadby, firemné eventy a ubytovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3156814  Megjelentetés dátuma: 11.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou v závislosti od skúseností a praxe