Daňový špecialista

BL Accounting, s.r.o.

Miesto práce
Šoltésovej, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
nejneskôr od 1.1.2020
1.500,- EUR/mesiac (môže byť vyššia - v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• sledovanie a monitorovanie právnej úpravy pre oblasť daní a účtovníctva
• vyhotovovanie odborných stanovísk v oblasti daní a účtovníctva
• poskytovanie poradenstva iným organizačným útvarom spoločnosti
• príprava daňových priznaní
• účasť na daňových previerkach resp. ekonomických auditov klientov
• zastupovanie klientov v daňovom konaní
• príprava a pripomienkovanie zmlúv pre spoločnosť a jej klientov

- zaujímavá a dynamická práca v stabilnej spoločnosti
- priestor na sebarealizáciu
- možnosť odborného rastu
- priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie
- možnosť zápisu v SKDP ako asistent daňového poradcu (prostredníctvom spolupracujúceho daňového poradcu)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť.

Výhodou (nie však podmienkou) znalosť akéhokoľvek účtovného softvéru.

BL Accounting s.r.o úspešne pôsobí na slovenskom trhu v oblasti poskytovania služieb daňového poradenstva a účtovníctva, je úzko prepojená so spoločnosťami poskytujúcimi právne služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3781958  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.500,- EUR/mesiac (môže byť vyššia - v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta)