Právnik leasingovej spoločnosti

BKS-Leasing s. r. o.

Miesto práce
Pribinova 4, Bratislava
1 900 EUR/mesiacv závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za obchodnoprávne aktivity leasingovej spoločnosti z právneho hľadiska.
- Poskytovanie právnej podpory pri príprave zmluvných dokumentácií, pri všeobecných právnych otázkach týkajúcich sa celkovej činnosti ako aj pri právnych písomnostiach leasingovej spoločnosti v slovenskom a v anglickom jazyku.
- Zodpovednosť za oblasti compliance, ochrany osobných údajov (GDPR) a ochrany pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti v spolupráci s materskou spoločnosťou.
- Aktívna kooperácia so zodpovednými manažérmi rizika a zamestnancami zodpovednými za predaj v oblasti uzatvárania nových obchodov ako aj pri problémových prípadoch.
- Zastupovanie leasingovej spoločnosti v súdnych konaniach (civilných aj trestnoprávnych).
- Aktívne riešenie problémových obchodných prípadov (vrátane zastupovania leasingovej spoločnosti v konkurzných a reštrukturalizačných konaniach).
- Podpora v oblasti ľudských zdrojov (pracovné zmluvy, pracovnoprávna podpora) a všeobecnej podnikovej organizácie (interné pokyny, pravidlá a predpisy).
- Tvorba a pripomienkovanie zmlúv s dodávateľmi leasingovej spoločnosti.
- Tvorba, pripomienkovanie a pravidelná aktualizácia zmluvných dokumentov súvisiacich s leasingom nehnuteľností.

- Zaujímavá, dynamická práca s vysokým stupňom samostatnosti a flexibility v spoločnosti, ktorá rastie zodpovedne
- Príjemné pracovné prostredie bez rozsiahlych hierarchických štruktúr
- Spolupodieľanie sa na úspechu skupiny BKS prostredníctvom samostatnej práce a osobnej angažovanosti
- Zvýhodnené bankové a leasingové produkty pre vlastných zamestnancov a ďalšie zamestnanecké benefity
- Pravidelné zdravotné prehliadky
- Individuálne možnosti ďalšieho vzdelávania

Poprosíme zasielať žiadosti s uvedením názvu pracovnej pozície spolu s profesijným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie II. alebo III. stupňa v odbore právo a minimálne 2-ročná prax v advokátskej kancelárii alebo na pozícii interného právnika (akceptovaná je aj prax získaná počas štúdia)
- Skúsenosti s leasingom alebo právom nehnuteľností veľkou výhodou
- Pokročilá znalosť anglického jazyka
- Znalosť nemeckého jazyka výhodou
- Vysoká odolnosť voči stresu
- Výborné komunikačné, vyjednávacie schopnosti
- Zodpovednosť a diskrétnosť
- Samostatnosť a precíznosť

BKS-Leasing s.r.o. je univerzálna leasingová spoločnosť ponúkajúca leasing motorových vozidiel, technológií a nehnuteľností už viac ako 19 rokov.
Je súčasťou medzinárodného koncernu BKS Bank. BKS Bank AG je rakúska univerzálna banka s takmer 100-ročnou tradíciou. Svoje aktivity vykonáva v 55 pobočkách doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3104236  Megjelentetés dátuma: 12.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac