Bankový poradca pre firemnú klientelu v Žiline

BKS Bank AG, pobočka zahraničnej banky v SR

Miesto práce
Žilina
2 000 EUR/mesiacv závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj bankových produktov a služieb určených pre firemnú klientelu (kontokorentné úvery, investičné úvery, investície, platobný styk, platobné karty, elektronické bankovníctvo, atď.)
Cross-selling leasingových produktov
Akvizičná činnosť, budovanie vlastnej stabilnej klientely
Analýza súvah a ich interpretácia
Informačná, konzultačná a poradenská činnosť v oblasti financovania a investícii
Analýza klientskych požiadaviek a návrh riešení šitých na mieru

Zaujímavá, dynamická práca v spoločnosti, ktorá rastie zodpovedne už vyše 90 rokov
Spolupodieľanie sa na úspechu BKS Bank prostredníctvom samostatnej práce a osobnej angažovanosti
Zvýhodnené bankové produkty pre vlastných zamestnancov a ďalšie zamestnanecké benefity
Pravidelné zdravotné prehliadky
Individuálne možnosti ďalšieho vzdelávania

Poprosíme zasielať žiadosti s uvedením názvu pracovnej pozície spolu s profesijným životopisom v slovenskom a nemeckom alebo anglickom jazyku.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Vzdelanie ekonomického zamerania a minimálne 5-ročné bankové skúsenosti z oblasti firemnej klientely
Silná osobnosť
Výborné komunikačné, vyjednávacie a predajné schopnosti
Orientácia na klienta
Zodpovednosť a diskrétnosť
Samostatnosť a precíznosť
Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka

BKS Bank AG je rakúska univerzálna banka so 100-ročnou tradíciou. Svoje aktivity vykonáva v 64 pobočkách doma i v zahraničí.
Náš obchodný model je postavený na stabilite a trvalo udržateľnom rozvoji. Podporujeme vlastnú iniciatívu a samostatné konanie, aby naši zamestnanci mohli rásť prostredníctvom svojich úloh.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2930104  Megjelentetés dátuma: 22.12.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac