Vedúci oddelenia konštrukcie

Bizzcom s.r.o.

Miesto práce
Bučany
Termín nástupu
asap
od 1500 eur (finálna ponuka platu bude dohodnutá v závislosti od relevantných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za celkové riadenie oddelenia dizajnu
Zabezpečenie strategického plánovania ľudských a materiálových zdrojov k prideleným projektom
Zodpovednosť za zabezpečenie realizácie a plnenie projektového plánu
Zodpovednosť za zabezpečenie požadovanej kvality výstupov dizajnového oddelenia
Spolupráca pri vypracovávaní cenových kalkulácií
Zodpovednosť za dodržiavanie stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov na oddelení dizajnu
Aktívna práca s návrhmi na zlepšenia od podriadených a kolegov
Zodpovednosť za implementáciu návrhov na zlepšenia do existujúcich procesov
Zodpovednosť za dodržiavanie procesov a dohodnutých zmien v procesoch
Vypracovanie analýz a štatistík podľa požiadaviek nadriadeného
Zodpovednosť za motiváciu, hodnotenie a riadenie podriadených zamestnancov
Zodpovednosť za vzdelávanie a rozvoj podriadených zamestnancov

Priestor pre odborný a profesijný rast
Práca v mladom kolektíve
Prototypová výroba
Firemné akcie
Balík zamestnaneckých výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Čítanie technickej dokumentácie
Samostatnosť, presnosť, dôslednosť
Komunikačné zručnosti
Schopnosť motivovať seba aj ostatných
Znalosť Soliworks

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3755588  Megjelentetés dátuma: 5.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 eur (finálna ponuka platu bude dohodnutá v závislosti od relevantných skúseností)