Upratovačka

Bizzcom s.r.o.

Miesto práce
Bučany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
560 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Udržiavanie čistoty v pridelenom priestore, objekte a areáli
• Vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a iných povrchov
• Umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch
• Čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení
• Vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov
• Vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, zametanie, tepovanie a podobne)
• Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

Firemné akcie
Príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3645638  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 560 eur