Frézar CNC

Bizzcom s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zriaďovanie, obsluha a nastavovanie CNC frézy
- Vykonáva obrábanie kovových aj nekovových materiálov hlavne na CNC fréze podľa technickej dokumentácie
- Podľa potreby vykonáva aj ostatné činnosti spojené s obrábaním (frézovanie, sústruženie, rezanie, pílenie, vŕtanie, delenie a spájanie materiálu, a pod.)
- Zodpovednosť za výkon svojej práce tak, aby boli dodržané všetky normy a postupy súvisiace so zabezpečovaním požiadaviek výroby

Zaujímavá pracovná príležitosť v prototypovej výrobe
Priestor pre odborný a profesijný rast,
Motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom,
Firemné akcie,
Balík zamestnaneckých výhod...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s frézou FNGJ 32 výhodou
- prax v kusovej výrobe - podmienka
- práca podľa technických výkresov
- znalosť programovania v SolidCAM - výhodou

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3359961  Megjelentetés dátuma: 12.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou