Produktový inžinier

Bizlink Technology (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Dobrá 1356, 914 01 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva činnosti v oblasti produktového manažmentu
Zabezpečuje zakladanie nových výrobkov
Zabezpečuje zmenové konanie v oblasti produkt manažmentu pri nových a existujúcich výrobkoch
Zabezpečuje zapracovanie dokumentácie BOM, výkres výrobku, baliaceho predpisu
Upravuje BOM produktového portfólia
Zadáva BOL podľa databázy schválenej procesným inžinieringom
Komunikuje s obchodom pri spracúvaní ponúk
Spracúva kalkulácie výrobkov
Prezentuje kalkulácie na review

Práca v medzinárodnej spoločnosti
Možnosť vzdelávania, účasti v programe osobného rozvoja
Možnosti kariérneho postupu, vysoká interná mobilita v spoločnosti
Účasť na firemnom sociálnom programe
Flexibilná pracovná doba

Pošlite, prosím, životopis odkazom uvedeným v tomto inzeráte. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať a pozveme na stretnutie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Anglický jazyk alebo nemecký jazyk na úrovni B1 - B2 - podmienkou
Minimálne 3 - ročná prax v oblasti - podmienkou
SAP - výhodou
Prax v oblasti výroby káblov - výhodou
Komunikačné zručnosti, orientácia na tímovú prácu, pružnosť, iniciatíva, orientácia na ciele a úlohy, zmysel pre zodpovednosť, odolnosť voči stresu

Sme spoločnosť vyrábajúca silové a špeciálne káble a elektrické prípojné šnúry (elektrospotrebiče, profesionálne náradie apod.). Na Slovensku vyrábame od r. 1992. Spoločnosť patrí, od mája 2017, do skupiny BizLink Group, ktorá sa zaoberá výrobou zariadení pre prenos dát a elektriny pre finálne produkty ako sú automobily, IT technika, zdravotnícka technika a zariadenia pre obnoviteľné zdroje energie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3305521  Megjelentetés dátuma: 3.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou