Pracovník finalizácie

Bittner print s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 500 EUR/mesiacZarobiť si môžeš od 800 do 1500 a možno aj viac. Je to len na tebe, ukáž sa! Finálna výška mzdy závisí od skúseností, znalostí kandidáta a je predmetom dohody počas výberového procesu. Základná zložka mzdy 700 Eur + mesačné osobné ohodnotenie + príplatky podľa zákonníka práce za prípadnú prácu nadčas.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu so skúsenosťami s polepom aut a finalizáciou zákaziek.
Čo budete robiť?
• POLEP AUT: čiastočný polep, lepenie rezanej grafiky a celopolep aut, dodávok aj s kompletnou predprípravou vozidla na lepenie
• MONTÁŽ A LEPENIE ZÁKAZIEK U KLIENTA: napríklad reklamné tabule, banery, lepenie fólii/tapety na rôzne povrchy...
• DOKONČENIE ZÁKAZIEK : orezávanie, laminovanie, kašírovanie, balenie tovaru a príprava k expedícii...

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Bezplatné parkovanie
- Karta Multisport
- Zľavy u vybraných obchodných partnerov
- Darček pre budúcich rodičov

Životopis v slovenskom jazyku nám prosím zašlite e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí budú spĺňať požiadavky na uvedenú pozíciu a budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafické, strojnícke, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ak máte skúsenosti:
• a prax s aplikáciou fólii na autá s dôrazom na detail,
• ste manuálne zručný (taký domáci kutil),
• máte technické myslenie,
• ste zodpovedný, samostatný s príjemným vystupovaním
• poznáte PC aspoň na užívateľskej úrovni,
• chcete sa učiť nové veci,
• dohovoríte sa trochu nemecky alebo anglicky ( nie je to podmienka)
tak je tento inzerát práve pre Vás.

Spoločnosť Bittner print už od roku 1991 poskytuje expresné tlačiarenské služby s nadštandardným prístupom k zákazníkovi. Prinášame veľkoformátovú a maloformátovú digitálnu a ofsetovú tlač na špičkových tlačiarenských zariadeniach, v expresnom čase, za prijateľnú cenu a s dôrazom na kvalitu.
Sme stabilnou spoločnosťou, ktorá zamestnancom a spolupracovníkom ponúka zaujímavú prácu s rôznymi technológiami a možnosťou rozvíjať svoje zručnosti.
Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4075446  Megjelentetés dátuma: 6.5.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac