Elektrikár Nemecko

Bitt UG

Miesto práce
Vorstadt str. 57/1, 73614 Schorndorf, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
20€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupráca na pridelených projektoch
- Montáž a zapájanie káblov a elektro komponentov podľa technickej
dokumentácie
- Identifikácia jednoduchých porúch a ich odstraňovanie
- inštalácia a vykáblovávanie a oznacenie kablov pre zariadnie
- všeobecné elektroinštalačné práce , zapajanie
- praca je na zivnost
- potrebna je nemcina

Ubytovanie je zabezpecene do 5 km od miesta prace ,
Fakturacia 2 tyzdnova prevodom na ucet
Stala pracovna doba , moznost nadcasov
Prakticky ziadne cestovanie
Nadstandartne platove podmienky

ponukam pracu pre Nemecky hovoriacich elektrikarov pre oblast Stuttgart , nie je to pozicia pre uchadzaca ktory je absolventom. Rad poskytnem aj blizsie info telefonicky, poprosil by som skusenych elektrikarov .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Hladam sikovneho elektrikara na montaze strojov a zariadeni kde sa jedna o automatizaciu,pripajanie kablov a konektorov ako nasledne oznacenie kabloc a stitkovanie .Potrebna je nemcina aspon na strednej urovni.Jedna sa o stabilnu pracu 30 km pri Stuttgarte, neni potrebne daleko cestovat. 2 tyzdnova prevodom na ucet .Pre viac informacii som na telefonne +49 1774492679

Firma Bitt UG uspesne posobi na nemeckom trhu od roku 2009.
Od jej samotneho vzniku koorperuje s viacerymi Elektro firmami v okoli Stuttgartu.
Samotna firma sa zaobera prevazne elektroinstalacnymi a elektromontaznymi pracami . Hlavne pokrytie je v oblasti miest Stuttgart a Mnichov.Ako hlavna cinnost je v oblastiach
elektroinštalačných prác, od stavebnej elektrikárskej činnosti, kompletných
elektroinštalácii priemyselných hál, inštaláciu optických a metalických, či LAN
sietí až po automatizované logistické systémy a mnoho dalších.
Od svojho vzniku sa venujeme hlavne kompletným silnoprúdovým a
slaboprúdovým elektroinštaláciam na novostavbách.
ID: 2763485  Megjelentetés dátuma: 9.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 20€