Office manager/ka

BITO-Skladovacia technika s.r.o.

Sládkovičova 757/38A, 957 01 Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Právomoci a zodpovednosť:
- je to práca vyždadujúca veľmi dobré organizačné schopnosti, sebadisciplínu, samostatnosť, skúsenosti s podobnou prácou a prax
- office manager podlieha priamo konateľovi spoločnosti

Náplň práce:
- spracovanie prijatých faktúr od dodávateľov a ich evidencia v programe Money S3
- vystavovanie faktúr zákazníkom v programe Money S3
- starostlivosť o otvorené zákazky - kontrola a vystavenie potvdení objednávok v programe Money S3
- vedenie skladu v programe Money S3
- bežná administratíva
- príprava podkladov k spracovaniu účtovníctva pre externých účtovníkov
- zodpovednosť za spracovanie pokladničných transakcií
- Reporting pre materskú spoločnosť
- organizovanie a objednávanie prepravy (komunikácia s nemeckou matkou BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH ohľadne pripravenosti tovaru na transport na Slovensko), kontrola dodacích listov
- komunikácia so zákazníkmi a s materskou spoločnosťou
- vypracovanie jednoduchých ponúk a ich kalkulácia

- zaujímavá a motivujúca práca v nadnárodnej spoločnosti BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH, ktorá má zastúpenie pre Slovenskú republiku práve v Bánovciach nad Bebravou
- veľmi dobrý kolektív
- školenia v zahraničí, ďalšie vzdelávanie
- dobré platové podmienky a motivačný systém obchodnej spoločnosti

Životopis a motivačný list zasielajte v slovenskom a aj v jednom cudzom jazyku na adresu [email protected], Ing. Magdaléna Dzurková.

Výberové konanie robíme s dlhodobou perspektívou pre nového zamestnanca. Ukončenie výberového konania je najneskôr do 25.9.2017
Presný nástup bude dohodnutý s vybraným účastníkom.

BITO-Skladovacia technika s.r.o. sa na Vás teší.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

4

- ide o prácu s číslami, čo si vyžaduje precíznosť a typickú účtovnícku zodpovednosť

Sme 100% - ná dcérska spoločnosť nemeckej firmy BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH. Špecializujeme sa na oblasť skladovacích zariadení a výbavu logistických a komisionárskych centier (statické a dynamické regálové systémy, FIFO – kanbanové regály, široký sortiment prepraviek a plastových boxov, regálové systémy pre automatické sklady a nové inovatívne produkty pre logistiku a tok materiálu).
Na Slovensku dodávame takmer do všetkých odvetví priemyslu vrátane automotive. Našimi zákazníkmi sú napr.: KIA, Orange, Velux, dm drogerie markt, Hella Signal Lighting a stovky ďalších....
Na Slovensku pôsobíme už 17 rokov.
Našimi hodnotami sú kvalita, kompetencia, inovatívnosť a prvotriedna služba zákazníkovi.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1340822  Megjelentetés dátuma: 5.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou