Floor Manažér

Bistro Soho, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
623 - 1 500 EUR/mesiacOdmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme manažéra prevádzky, človeka ktorý by dokázal dať reštaurácii presne to, čo by vedel dať, keby bol jej majiteľom.

Na pozíciu Floor Manažér hľadáme práve teba!

Človeka, ktorému bude reštaurácia vášňou, štýlom a zároveň vníma za najvyššiu prioritu v reštaurácii spokojného hosťa.
Človeka, ktorý chce svoju prácu robiť každý deň o trošku lepšie ako včera.
Ak si odpovedal kladne, radi ťa privítame v našom kolektíve.

Milý Manažér:
- ak máš 2 roky skúseností v gastro segmente
- ak je pre teba dôležitá spokojnosť hostí
- ak rád prevezmeš zodpovednosť za všetku kvalitu predávaných produktov, čo znamená, aby si sa postaral o to, že tvoji ľudia budú vždy kvalitne pripravení a naučení potrebné postupy a receptúry
- ak správne motivuješ ľudí k lepším výkonom a chceš pracovať na rozvoji zamestnancov
- ak rád prevezmeš zodpovednosť za správne hospodárenie prevádzky
- ak sa vzdelávaš a máš všeobecný prehľad o vývoji na domácej a svetovej gastro scéne
- ak manažérsky rozvoj a vzdelávanie je pre teba samozrejmosťou
- ak máš pokoru, ale zároveň ti nechýba zdravé sebavedomie
- ak ti vyhovuje práca na smeny krátky/dlhý týždeň
- ak rád prispeješ svojou rukou k dielu a pomôžeš členom svojho tímu

zašli nám svoj životopis.

Čo ťa čaká?
- skúsený líder tímu, ktorý sa rozumie práci reštaurácie a od ktorého sa dokážeš veľa naučiť a zároveň ťa podporuje v tvojom osobnom napredovaní
- zohratý tím, ktorý potrebuje lídra - človeka - osobnosť
- reštaurácia, ktorá potrebuje reprezentanta
- profesionálne zariadená reštaurácia so špičkovým inventárom
- príjemní a milí hostia, ktorí radi komunikujú
- reprezentatívne prostredie
- veľa práce, zodpovednosti, ale aj zábavy a radosti.

- práca v stabilnej spoločnosti, v nadštandardnom prostredí zážitkovej gastronómie
- interné zaškolenie profesionálnym manažérskym tímom
- možnosť vzdelávania sa prostredníctvom rôznych ochutnávok a školení
- motivačné programy zamestnancov
- motivujúce platové ohodnotenie a príjemný kolektív
- možnosť rozvoja kariérneho rastu až po vrcholový manažment spoločnosti

Ďakujeme za reakciu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať nastaveným kritériam. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti na riadiacej pozícií - 2 roky
- silná prozákaznícka orientácia
- organizačné schopnosti
- medziľudské komunikačné schopnosti
- zvládanie konfliktných situácií
- spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
- samostatnosť
- zmysel pre tímovú prácu
- dôveryhodnosť

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na pan-ázijskú fusion kuchyňu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4073581  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 623 EUR/mesiac