Barman/barista

Bistro Soho, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 520€ do 1300€ v závislosti od skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme člena do tímu :)

Staň sa súčasťou nášho skvelého, mladého tímu, kde budeš s radosťou reprezentovať jedno z najlepších bistier v Bratislave s orientáciou na pan-ázijskú fusion kuchyňu.

HLAVNOU NÁPLŇOU PRÁCE SÚ:
- Príprava nápojov pre našich zákazníkov, najmä kávy a limonád
- Obsluha baru, práce s ním súvisiace, udržiavanie čistoty

RADI ŤA UVÍTAME:
- Ak ťa baví práca s kávou, poznáš alternatívne spôsoby prípravy kávy
- Ak máš pozitívny vzťah ku gastronómii
- Ak disponuješ optimizmom a rád prispievaš k dobrej pracovnej atmosfére
- Ak rád komunikuješ
- Ak vieš, že úsmev je tiež veľmi dôležitou súčasťou práce
- Ak si zakladáš na kvalite a kvalitu vieš ponúknuť našim hosťom
- Ak sa chceš rozvíjať a učiť novým veciam

Máš príležitosť zamestnať sa u nás, kde tvoju precíznu prácu chválime nie len na pravidelnom výplatnom termíne.

ČO U NÁS ZÍSKAŠ?
- Príležitosť stať sa súčasťou dňa našich zákazníkov
- Príležitosť vytvárať príjemné spomienky spojené so zážitkom z kvalitného jedla cez svoj talent pri výrobe a príprave nápojov
- Príležitosť k rozvoju s možnosťou posunu na manažérske pozície
- Stanovenú pracovnú dobu, v rámci ktorej rešpektujeme Tvoj osobný čas a zmeny máš naplánované na 15 dní vopred
- Partnerské vzťahy založené na vzájomnej dôvere
- Intenzívny profesný rozvoj v priateľskej atmosfére nášho tímu
- Motivačné bonusy na základe predaja a osobné ocenenia
- Zaškolenie v oblasti kávy a produktového portfólia

Čakajú Ťa rôzne prednášky aj praktické školenia na profesionálnej úrovni s dôrazom na rozvoj v profesnej i osobnej oblasti.
A ak máš TY špeciálnu zručnosť, o ktorú sa chceš podeliť, neváhaj nám ju ponúknuť.

Radi sa učíme od seba navzájom :)

Ponúkame:
- Nadpriemerné platové ohodnotenie
- Fixný plat a odmeny
- Prácu v mladom kolektíve prosperujúcej spoločnosti
- Získanie skúseností
- Školenia
- Možnosť kariérneho rastu
- Kartu Multisport

Ponúkame stabilnú a dobre platenú prácu v mladom kolektíve ľudí, naberanie skúseností a zúročovanie nadobudnutých znalostí, možnosť rozvoja kariérneho rastu až po manažment spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- príjemne vystupovanie
- komunikatívnosť
- zákaznícky orientovaný prístup
- tímová spolupráca
- pracovitosť a spoľahlivosť

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na pan-ázijskú fusion kuchyňu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3788031  Megjelentetés dátuma: 15.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 520€ do 1300€ v závislosti od skúseností a zručností