PR Trainee

Bison & Rose s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme agentúrou talentovaných ľudí, ktorí majú nápad, odvahu a chuť niečo dokázať. Chcete sa od nás učiť a získať skúsenosti z public relations, media relations, korporátnej, produktovej a krízovej komunikácie? Ak áno, potom je táto pozícia práve pre vás.

Hľadáme študentov VŠ so zameraním na marketingovú komunikáciu, mediálnu komunikáciu a PR.

Aká práca vás čaká:
Spolupráca s našimi konzultantmi v rámci projektov a zákaziek pre našich klientov.
Budete sa podieľať na príprave podkladov, monitoringov médií a rešerší.
Budete sa podieľať na zabezpečení direct mailov a tlačových konferencií.

Čo od vás potrebujeme:
Starostlivosť, výbornú komunikáciu a profesionálne vystupovanie.
Orientáciu na interných aj externých zákazníkov.
Anglický jazyk na komunikačnej úrovni.

Ponúkame:
Zaujímavú a pestrú prácu na skrátený úväzok.
Priateľské pracovné prostredie.
Flexibilný začiatok / koniec pracovnej doby.
Vyhradený čas na inovácie.
Vzdelávacie kurzy, školenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
ID: 4167534  Megjelentetés dátuma: 22.9.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac