Špecialista náhradných dielov

BISO Schrattenecker, s.r.o.

Miesto práce
okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna komunikácia so zákazníkmi a vyhľadávanie nových zákazníkov
- zodpovednosť za predaj náhradných dielov a plnenie obchodných aktivít
- technicka podpora ohľadne strojov
- zodpovedať za rozvoj a budovanie siete zákazníkov
- zabezpečovanie objednávania náhradných dielov
- vedenie a riadenie skladu náhradných dielov
- sledovanie predajných výsledkov a cieľov
- iné operatívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie a ďalšie benefity
- služobný automobil, notebook, mobil

Informácie o výberovom konaní

uchádzačov hľadáme pre stredisko v Oboríne

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, rozhodnosť, organizačné schopnosti
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- obchodné myslenie a aktívny prístup k predaju
- pracovné skúsenosti v obchode výhodou

BISO SCHRATTENECKER Česká a Slovenská republika je součástí skupiny BISO, která působí v přímém zastoupení v Rakousku, České Republice a na Slovensku. Mateřská rakouská společnost BISO GmbH je výrobcem žacích lišt BISO. Hlavní výrobní závod je umístěn na Slovensku. V České a Slovenské republice máme síť vlastních servisních středisek. Naší hlavní náplní je servis zemědělské techniky, prodej náhradních dílů a prodej nových i ojetých strojů.
Specializujeme se na výrobu, prodej a servis zemědělské techniky. Žací lišty BISO CropRanger a Ultralight získaly mnohá ocenění a jsou na čele technologického vývoje v tomto segmentu trhu.
Jsme opravdoví specialisté na sklízecí mlátičky. Na českém a slovenském trhu jsme již od roku 2005
ID: 2010513  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou