Head of Telesales and Retention Sales

Bisnode Slovensko, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Hlavné mesto Praha (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2500 - 3800 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do užšieho managementu, ktorý/á chce:
- riadiť predajné pobočky z niekoľkých lokalít (Praha, Trenčín, Banská Bystrica)
- ovplyvňovať obchodné stratégie našej firmy, spolupracovať s managementom na segmentácii zákazníkov
- hľadať nové obchodné a partnerské projekty pre tímy v call centrách
- rozvíjať tímy po obchodnej stránke a posunúť časť telesales predajcov do role interných obchodníkov
- pomôcť vybudovať nový kanál predaja pre malých a stredných zákazníkov

Na pozícii získate:
- vysoké rozhodovacie právomoci a vplyv na riadenie spoločnosti
- služobné auto k plnému využitiu vrátane súkromného
- týždeň dovolenky nad rámec zákona
- 5 dní sick/family days
- flexibilný pracovný čas a občasný home office
- notebook, mobilný telefón, plný dátový tarif
- po skúšobnej dobe príspevok na penzijné pripoistenie 2,5 %
- stravné lístky v hodnote 4 eur
- príspevok na multisport kartu
- firemné eventy, vzdelávanie a ďalšie obvyklé výhody a pôžitky

Pracovné pohovory budú realizované priebežne. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že budeme kontaktovať iba uchádzačov vyhovujúcich našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Jedná sa o kľúčovú pozíciu v spoločnosti a preto hľadáme človeka, ktorý:
- je zrelou a vyrovnanou manažérskou osobnosťou s praxou riadenia ľudí min. 5 rokov
- má prax s vedením tímov orientovaných na obchod
- pracoval v segmente call centier (aktívnych alebo pasívnych)
- je orientovaný na výsledok, ktorý dosahuje cez dobré vzťahy a rozvoj tímu
- má štruktúrované strategické myslenie a bude partnerom ostatným riaditeľom z vedenia firmy
- disponuje angličtinou na pokročilej úrovni (slovom aj písmom)

Bisnode Slovensko, s. r. o. je členom silnej medzinárodnej skupiny Bisnode, ktorá patrí medzi vedúcich európskych poskytovateľov digitálnych obchodných informácií a informácií na podporu rozhodovania.
Spoločnosť bola založená v roku 1989 a v súčasnej dobe zamestnáva viac ako 2400 ľudí v 18 krajinách Európy.
Bisnode databázy zahŕňajú informácie o viac ako 235 miliónoch spoločnostiach!
Dlhoročné skúsenosti a pôsobenie na Slovenskom trhu (už od roku 1990 je spol. BISNODE v oblasti B2B riešení na Slovensku a v Českej republike lídrom na trhu).

Spoločnosť na slovenskom trhu od začiatku roka 2013 vystupuje pod celoeurópskou značkou BISNODE. Zastrešuje niekoľko značiek ako napr. Európska databanka (EDB), dodavatel.sk a iné.

Zaoberáme sa zberom informácií spôsobom „Business to Business“ o významných slovenských spoločnostiach, spracovávame ich do jednotnej štruktúry a následne vydávame firemné profily vo forme internetovej databázy, či vo forme špeciálnych výberov podľa individuálnych požiadaviek klienta.

Ponúkame konštruktívne informácie a rozličné produkty, ktoré pomáhajú zákazníkom zvýšiť predaj, znížiť riziko, overiť si svojich obchodných partnerov a ich platobnú morálku a tým pádom realizovať lepšie obchodné rozhodnutia.

Detailné informácie o skupine BISNODE nájdete aj na stránkach www.bisnode.com a www.bisnode.sk .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3418061  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2500 - 3800 eur