Telefonický konzultant pre V.I.P. klientov

Bisnode Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Ľ. Stárka 2150/16, okres Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
mzdové podmienky upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste rodený/á obchodník/čka?
Máte zmysel pre obchod?
Môžete sa pochváliť skúsenosťami z oblasti predaja firemným klientom?
Radi budujete obchodné vzťahy na pevných základoch?
Chcete pracovať pre lídra na trhu?
Hľadáme skúseného/ú a ambiciózneho/u V.I.P. obchodníka/čku predaja s tímovým duchom – ak by sa taký našiel, naše kolegyne budú mať väčšiu motiváciu :)

Čo Vás u nás čaká?
- telefonické kontaktovanie firemných klientov s cieľom ponuky a predaja služieb/produktov spoločnosti
- aktívne budovanie dlhodobých obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi, ich rozvíjanie a upevňovanie
- vedenie obchodných rozhovorov prostredníctvom telefonického kontaktu
- navrhovanie obchodných a finančných služieb pre firemnú klientelu

- práca v stabilnej medzinárodnej firme
- profesionálne zaškolenie
- príjemné pracovné prostredie
- motivačný program
- zamestnanecké benefity
- teambuildingové aktivity
- 1 deň dovolenky naviac
- Sick day (5 dní/rok)
- pri TPP stravné lístky v hodnote až 4 €
- pri TPP náhrada cestovných nákladov

Pracovné pohovory budú realizované priebežne. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že budeme kontaktovať iba uchádzačov vyhovujúcich našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Čo očakávame od Vás?
- vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
- radosť z komunikácie, pozitívny prístup k práci
- orientácia na obchod
- kreatívnosť, schopnosť vedieť sa vynájsť v rôznych situáciách
- samostatnosť, spoľahlivosť
- záujem vzdelávať sa, učiť sa nové produkty
- odolnosť voči stresu
-obchodný duch
- všeobecný prehľad
- vynikajúci vzťah k práci s klientom na profesionálnej úrovni
- prax v oblasti aktívneho call centra/ obchodu min. 1 rok podmienkou

Bisnode Slovensko, s. r. o. je členom silnej medzinárodnej skupiny Bisnode, ktorá patrí medzi vedúcich európskych poskytovateľov digitálnych obchodných informácií a informácií na podporu rozhodovania.
Spoločnosť bola založená v roku 1989 a v súčasnej dobe zamestnáva viac ako 2400 ľudí v 18 krajinách Európy.
Bisnode databázy zahŕňajú informácie o viac ako 235 miliónoch spoločnostiach!
Dlhoročné skúsenosti a pôsobenie na Slovenskom trhu (už od roku 1990 je spol. BISNODE v oblasti B2B riešení na Slovensku a v Českej republike lídrom na trhu).

Spoločnosť na slovenskom trhu od začiatku roka 2013 vystupuje pod celoeurópskou značkou BISNODE. Zastrešuje niekoľko značiek ako napr. Európska databanka (EDB), dodavatel.sk a iné.

Zaoberáme sa zberom informácií spôsobom „Business to Business“ o významných slovenských spoločnostiach, spracovávame ich do jednotnej štruktúry a následne vydávame firemné profily vo forme internetovej databázy, či vo forme špeciálnych výberov podľa individuálnych požiadaviek klienta.

Ponúkame konštruktívne informácie a rozličné produkty, ktoré pomáhajú zákazníkom zvýšiť predaj, znížiť riziko, overiť si svojich obchodných partnerov a ich platobnú morálku a tým pádom realizovať lepšie obchodné rozhodnutia.

Detailné informácie o skupine BISNODE nájdete aj na stránkach www.bisnode.com a www.bisnode.sk .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3332298  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: mzdové podmienky upresnené na osobnom pohovore