Purchaser with chemical background

Biosynth s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Apríl / Máj
1000+ EUR brutto pre absolventov (v prípade preukázatelných rokov praxe v obore sa dané zohľadní v mzde pri nástupe) , bonusový systém (20% z hrubej mzdy mesačne po skúšobnej dobe), dohoda o úprave platu po určenom čase možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelná komunikácia so zahraničnými dodávateľmi, získavanie informácií a ponúk, formovanie obchodných vzťahov.
Vyhľadávanie nových dodávateľov.
Spracovávanie zákazníckych objednávok.
Nákup chemických materiálov od vhodných partnerov, kontrola ceny a kvality materiálu, zhodnotenie výhodnosti nákupu.
Spracovanie a aktualizovanie všetkých údajov o ponukách a objednávkach v databáze SAP.
Pravidelný update objednávok v tabuľkách Microsoft Excel.

Mesačný bonusový systém rátaný percentuálne z hrubej mzdy.
Flexibilný pracovný čas.
V prípade nadčasov možné okamžité kompenzácie. (skoršie odchody z práce, náhradné voľno)
Možnosti doplnkového vzdelania v rámci pracovnej pozície.
Možnosti doplnkového vzdelania v rámci osobnostného rastu.
Nápoje nad povinný rámec.
Parkovanie v areáli spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Kandidáti budú oslovovaní priebežne.
Je potrebné zaslať prehľadný životopis, v slovenskom a anglickom jazyku.
Prax v obore výhodou.
Znalosť nemeckého jazyka výhodou.
Skúsenosti s programom SAP výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tímový hráč
Flexibilný
Samostatnosť pri riešení úloh
Komunikatívnosť
Ochota napredovať

Biosynth je inovatívna spoločnosť v oblasti biologických vied, syntézy na zákazku a výrobných služieb. Sme vedci, pre vedcov, ktorí zabezpečujú dodávateľské reťazce s konzistentnou kvalitou po celom svete. Vyrábame a odoberáme širokú škálu chemických a biochemických produktov a sme hrdí na to, že dodávame produkty, ktoré iní nedokážu. Sme odborníci na komplexnú chémiu, peptidy a kľúčové biologické suroviny. Poskytujeme celý rad produktov a služieb na podporu výskumu a vývoja v oblasti prírodných vied s viac ako pol miliónom produktov v našom výskumnom katalógu a stovkami ďalších komplexných projektov a výrobných služieb.

Biosynth is an innovative life sciences reagents, custom synthesis and manufacturing services company. We are by scientists, for scientists, securing supply chains with consistent quality, across the globe. We manufacture and source a vast range of chemical and biochemical products and take pride in delivering products that others cannot. We are experts in complex chemistry, peptides and key biological raw materials. We provide a full range of products and services to support life science research and development, with more than half a million products in our research catalog and hundreds of complex manufacturing service projects.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3619794  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000+ EUR brutto pre absolventov (v prípade preukázatelných rokov praxe v obore sa dané zohľadní v mzde pri nástupe) , bonusový systém (20% z hrubej mzdy mesačne po skúšobnej dobe), dohoda o úprave platu po určenom čase možná