Špecialista pre odpadové hospodárstvo

BIOSAN Consult, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávať odborné činnosti v oblasti odpadového hospodárstva,
- komunikovať s obchodnými partnermi spoločnosti a orgánmi štátnej správy
- plánovať a koordinovať činnosti súvisiace s tvorbou odpadu a nakladaním s ním,
- kontrolovať dodržiavanie predpisov v oblasti odpadového hospodárstva,
- usmerňovať a kontrolovať spôsoby nakladania s odpadmi, súvisiace technologické procesy a činnosti na technických zariadeniach,
- podieľať sa na tvorbe logistiky spoločnosti,
- viesť evidenciu odpadov a súvisiacu dokumentáciu v zmysle požiadaviek štátnej a verejnej správy.

firemný automobil, telefón, počítač

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odpadové hospodárstvo, poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excell - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, chuť pracovať, ochota cestovať

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti vnútroštátnej nákladnej dopravy.
ID: 4075460  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac